کارخانه تولید دستگاه سورتینگ سیب درختی

کارخانه تولید دستگاه سورتینگ سیب درختی

در ایران مازندران قطب اصلی کارخانه تولید دستگاه سورتینگ سیب درختی در ایران می باشد و این استان از تولید کنندگان مهم سورتینگ تره بار محسوب می شود. طرح اولیه دستگاه های سورتینگی که در ایران در حال تولید است از نمونه های خارجی بوده است و طرح اصلی این سورتینگ ها، از نمونه سورتینگ هایی بوده که در کشورهایی چون، ایتالیا، آلمان، و چین در حال تولید و در ایران متناسب با شرایط داخلی و میوه ها باغی ایران، مهندسی معکوس و باز تولید شده اند. این مهندسی دستگاه های سورتینگ باعث بی نیاز کردن صنعت کشورمان به واردات این دستگاه های خارجی شده است.

اصلی ترین مشکل دستگاه های سورتینگ خارجی عدم تامین و وجود قطعات است که باعث از کار افتادن خط تولید می شود. علاوه بر این چون این شرکت ها در ایران نمایندگی ندارند و هر هر صورتی برای دستگاه های سورتینگ مشکل و یا خرابی جزئی پیش بیاید، برطرف کردن مشکل توسط نیرو های انسانی خارجی حداقل به یک ماه به طول می انجامد و باعث ضرر مالی به تولید کننده می شود.

کارخانه تولید دستگاه سورتینگ سیب درختی

از این جهت بوده که هدف از تولید دستگاه های سورتینگ کاملا ساخت ایران، حل و برطرف کردن این مشکلات بوده است. تا تولیدکنندگان با خیالی آسوده با دستگاه سورتینگ مشغول به کار شوند و هیچ دغدغه ای از بایت تامین و تعمیر دستگاه سورتینگ نداشته باشند.

در ایران خوشبختانه صنعت میوه و تره بار به طور ی پیشرفت کرده است که همواره تمام میوه های ایران به کشورهای همسایه صادر می شود و این صادرات از جنبه های کیفیت و بسته بندی میطلبد که از حالت سنتی خارج شویم و از دستگاه های مدرنی چون سورتینگ برای بسته بندی و سایزینگ میوه استفاده کنیم که بیشترین بازده را از کیفیت میوه ببریم. امروزه سورتینگ های میوه تاثیر زیادی در صادرات میوه هایی چون سیب درختی به سایر کشورها داشته و باعث بهبود وضعیت فروش این میوه توسط باغداران و کشاورزان شده است.

تولید دستگاه سورتینگ سیب درختی

دستگاه سورتینگ شامل یک خط است که این خط تمام کارهایی که برای بسته بندی میوه به آن نیاز دارید را انجام می دهد. خط سورتینگ ها براساس ظرفیت طبقه بندی می شوند و هر چه ظرفیت یک سورتینگ بیشتر باشد می تواند حجم بیشتری از میوه را سورت نماید.

کارخانه تولید دستگاه سورتینگ سیب درختی

دستگاه های سورتینگ بنابر سفارش مشتری تعیین می شود و این دستگاه ها توسط شرکت در مدت زمان حداقل ۲ ماه به طول می انجامد که ساخته شود. دستگاه های سورتینگ سیب بیشتر در مناطق سیب خیز چون، آذربایجان غربی و شرقی نصب و راه اندازی می شود و این مناطق اصلی و قطب سیب ایران هستند.

سورتینگ های وزنی سیب قادر هستند میوه جات و حتی سبزیجات دیگر نیز سورت نمایند اما دستگاه سورتینگ های حجمی فقط می تواند دو الی سه میوه را سورت نمایند و نمی توان برای سورت سبزیجات از آنها استفاده نمود به این دلیل که باعث ضربه دار شدن میوه های نرم می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *