خرید انواع دستگاه سورتینگ ایرانی سیب درختی

خرید انواع دستگاه سورتینگ ایرانی سیب درختی

دستگاه سورتینگ ایرانی برای انواع سیب درختی بکار می رود و کارآیی دارد و خرید این مدل دستگاه سورتینگ همه کار نسبت به نمونه ی خارجی بسیار به صرفه است.  سیب از دیگر میوه های تولیدی کشورما است که در مناطق شمال غرب و در استان های آذری زبان تولید و برداشت می شود و علاوه بر این، استان های اصفهان و البرز نیز به کار کاشت و برداشت سیب مشغول هستند. در ایران سالانه حجم بالایی سیب تولید می شود که بیشتر از نیاز کشورمان است و حجمی در سردخانه ها قرار داده می شود و حجمی نیز در مرکز های سورتینگ میوه و تره بار فرستاده می شود تا سورت و بسته بندی شوند و این نوع از سیب ها را محصول صادراتی می نماییم.

دستگاه های سورتینگ به منظور سورت و درجه بندی سیب ساخته شده اند می تواند سیب را با درجه های مختلف تقسیم بندی نمایند و این تقسیم سیب ها براساس اندازه سیب و وزن سیب انجام می شود. در واقع سیب های متوسط و هم وزن را برای بسته بندی انتخاب می کنند و بقیه محصول در بازار داخل فرستاده می شود.

خرید انواع دستگاه سورتینگ ایرانی سیب درختی

دستگاه های سورتینگی امروزه توسط متخصصان ساخته شده است قادر خواهد بود که انواع میوه چون سیب، نارنگی و پرتقال را سورت بندی نمایند. در واقع این مدل دستگاه ها به سورتر های همه کاره معروف هستند. و می تواند چند نوع میوه را سورت بندی نمایند.

دستگاه های سورتینگ امروزه در دو شکل ساخته می شوند که مدل مشبکی و دوار نام دارد. دستگاه های سورتینگ دوار داری نوارنقاله ای مخصوص سیب و یا هر نوع میوه دیگری است که میوه های بصورت تک تک بر روی هر کدام از این نوار قرار می گیرند. سورتینگ های دوار مجهز به سیستم سورت وزنی و اپتیک است و براساس وزن و رنگ میوه درجه بندی می کند.

نوع مشبک که دارای قالب هایی با اندازه های میوه است و میوه بعداز بیرون آمدن از دستگاه شستشو در این دستگاه قرار می گیرد و میوه های به عنوان مثال سایز ۱ را داشته باشند در نقاله اول قرار می گیرد و به همین ترتیب سایر میوه ها در نقاله های بعدی قرار می گیرند. این نقاله ها دارای قسمت های خروجی هم اندازه ی میوه هستند که میوه های بعداز قرار گرفتن بر روی این نقاله اگر هم اندازه ی دهانه ی این نقاله بودند به قسمت پایین هدایت می شوند. در این مدل دستگاه ها دقت سورت کردن بسیار پایین بوده و دارای خطا های زیادی است.

خرید انواع دستگاه سورتینگ ایرانی سیب درختی

خرید دستگاه سورتینگ سیب

برای خرید دستگاه سورتینگ سیب نیازمند کسب اطلاعات مفید در زمینه سورتینگ است که باید بدانیم نوع دستگاه هایی قصد خریدار داریم آیا تمام نیازهای ما را پاسخگو است و یا خیر. بهترین مدل و یا کمترین قیمت دستگاه سورتینگ مربوط به کدام نوع است؟ پاسخ همه این سوالات را می توانید با تماس با کارشناسان فروش ما پیدا خواهید نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *