خرید دستگاه سورتینگ انواع سایز پرتقال تامسون

خرید دستگاه سورتینگ انواع سایز پرتقال تامسون

آیا دستگاه سورتینگی ساخته شده است که بتواند انواع سایز پرتقال تامسون را سورت نمایند؟ سورت کردن پرتقال بصورت تمام اتومات چه تاثیر در خرید مشتریان دارد؟ مرکبات از میوه های صادراتی کشور ماست که به دلیل داشتن کیفیت خوراکی خود در تمام کشور ها طرفداران زیادی پیدا نموده است. کشور های عربی از خریداران اصلی پرتقال ایران هستند و دلیل آن هم بالا بودن وزن و سایز پرتقال ایران است. البته فقط به این ختم نخواهد شد بلکه اثرات دیگری چون نحوه ی سایز بندی و یا درجه بندی پرتقال نیز بسیار تاثیر گذار بوده است.

در واقع سورت بندی پرتقال با هدف بسته بندی و قرار دادن پرتقال ها در سبد های مخصوص خود است. دستگاه های سورتینگ کار شستشو پرتقال ها را هم انجام میدهد. در این شستشو در مرحله ای کار گلزدایی و آنزیم زدایی انجام می گردد. بعداز آن توسط فرچه هایی که کار هدایت میوه ها را به دستگاه سورتینگ بر عهده دارند واکس زده می شوند و میوه ها را با ماده ای براق می نمایند که ظاهر آنها را خوش پسند تر می نماید.

خرید دستگاه سورتینگ انواع سایز پرتقال تامسون

دستگاه های سورتینگ در دو نوع ساخته می شوند که نوع اول این دستگاه قادر است که چند نوع میوه اعم از کیوی، پرتقال و نارنگی را سورت نماید که این نوع دستگاه دارای هزینه بسیار بالایی است و همواره دارای طول بیش ۱۰ متر است و برای قرار دادن دادن حداقل نیاز به فضا و سوله ی بزرگی است.

نوع بعدی دستگاه سورتینگ، به ماشینی گفته می شود که قالبا فقط برای یک نوع میوه ساخته شده است که عموما اگر قصد سورت پرتقال را دارید مکانیزم و سیستم دستگاه فقط برای سورت این میوه است و غیر از آن هیچ میوه دیگری را سورت بندی نمی کند. اصولا این مدل دستگاه سورتینگ ها از قیمت به مراتب کمتری برخوردار هستند و فضای زیادی برای قراردادن آنها نیاز نیست.

در هر دو این دستگاه ها از سیستم سورت حجمی استفاده شده است بطوریکه پرتقال و یا هر نوع میوه را براساس وزن آن طبقه بندی می کنند و هر کدام دارای دریچه های خروجی هستند که به محض وزن گیری، آنها در یکی از خروجی ها قرار می دهند. البته این مدل از دستگاه دارای ضعف هایی نیز هستند که قادر نیستند میوه های نارس و یا خراب را از سایر میوه ها جدا نمایند.

خرید دستگاه سورتینگ انواع سایز پرتقال تامسون

امروزه متناسب با دو مدل دستگاه سورتینگ که خدمت شما عرض شد، فناوری و تکنولوژی های جدید تری چون سورتینگ های اپتیک و سورتینگ های لیزری تولید و وارد بازار شده اند که از مدل سورتینگ حجمی دقیق تر عمل می کنند و می توانند میوه ها را با آنالیز چشمی و الکترونیکی از همدیگر سورت بندی نمایند.

استفاده از دستگاه سورتینگ میوه برای رونق بازار های صادراتی و همچنین افزایش تولیدات کشاورزی یک امر حیاتی است و نیازمند سرمایه گذاری های کلان در حوزه می باشد و دلیل آن نیز وجود ماشین آلات سورتینگ خارجی گران قیمت است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *