خرید دستگاه سورتینگ خاکشیر صنعتی

خرید دستگاه سورتینگ خاکشیر صنعتی

خرید دستگاه سورتینگ خاکشیر صنعتی چگونه است؟ آیا می توان از دستگاه سورتینگ جهت سورت انواع دانه های گیاهی دیگر استفاده نمود؟ خاکشیر جزو گیاهان دارویی است که رویش آن در مناطق کوهستانی و دشت اتفاق می افتند. خاکشیر یک گیاه دارای ساقه ای به بلندی یک متر می باشد که توسط مردم بومی و کشاورزان برداشت می شود و این گیاه در زمان برداشت دارای ناخالصی های فراوانی می باشد. این ناخالصی اعم از دانه های سیاه رنگ و یا گرد و خاک و سنگ می باشد که در زمان برداشت همراه خاکشیر بوده و جدا کردن این ناخالصی توسط دست کار بسیار سخت و تقریبا غیرممکنی است و زمان زیادی را باید برای پاک کردن این دانه های ریز داخل خاکشیر صرف نمود. علاوه بر این از نظر اقتصادی نیز برای تولید کننده به صرفه نیست که بخواهد افراد زیادی را برای پاک کردن این ناخالصی نماید.

خرید دستگاه سورتینگ خاکشیر صنعتی

دستگاه های سورتینگ خاکشیر با این هدف وارد بازار شدند که بتوانند محصولات گیاهی همچون خاکشیر و مواد گرانولی دیگر را سورت نمایند و این دستگاه های سورتینگ کار جدا نمودن و تشخیص خالصی از ناخالصی را برعهده دارند و می توانند خاکشیر تازه برداشت شده را کاملا خاصل و قابل مصرف کنند.

دستگاه های سورتینگ از دهه ۸۰ وارد ایران شدند و تحول عظیمی را در صنعت مواد غذایی ایجاد نموده اند. این دستگاه سورتینگ خاکشیر از همه نظر برای مصرف کننده بصرفه است از این جهت که می توانند با کمترین هزینه ممکن کار سورت خاکشیر را انجام دهند. علاوه بر این این دستگاه قابلیت گسترده در سورت کردن خاکشیر با سرعت بالا را دارا است. در واقع می توانند مقدار قابل توجهی از ۲۰۰ کیلو تا چند تن را در روز سورت نمایند که این از اصلی ترین مزیت های مهم دستگاه سورتینگ محسوب می شود.

دستگاه سورتینگ خاکشیر خانگی

دستگاه های سورتینگی که در بازار وجود دارد در دو مدل ساخته می شوند که مدل اول آن مدل با کاربرد خانگی است که این دستگاه با هدف استفاده کشاورزان و باغداران ساخته شده است که بتوانند وقتی که محصول خود را برداشت نموده اند خود کار سورت این محصول را برعهده بگیرند و نیازی به استفاده از سورتینگ های صنعتی نباشد که شامل هزینه اضافه شوند. استفاده از دستگاه های سورتینگ خانگی بسیار بصرفه است و علاوه بر خاکشیر شما می توانید هر مواد غذایی دیگر با این دستگاه های سورتینگ تمام اتومات خالص نمایید.

دستگاه های سورتینگ خانگی نیز کاملا اتومات بوده و بدون دخالت دست کار سورت را انجام میدهند و دقت آن در حد صدم محاسبه می شود و علاوه بر این این دستگاه سورت دارای چشم الکترونیکی بوده که می توانید کوچترین ناخالصی را جدا نماید.

خرید دستگاه سورتینگ خاکشیر صنعتی

دستگاه سورتینگ صنعتی

این مدل دستگاه سورتینگ های صنعتی بیشتر مورد استفاده کارگاه های بزرگ و کارخانه های بسته بندی است که دارای برند ثبت شده هستند و کار تولید و بسته بندی را انجام میدهند و محصولات اولیه یعنی خاکشیر از کشاورز خریداری می کنند و سپس خود سورت و بسته بندی می نمایند.

حجم خرید این شرکت ها به قدری عظیم است که دستگاه های سورتینگ صنعتی فقط جوابگو هستند. دستگاه های سورتینگ صنعتی خاکشیر چند کاناله هستند. یعنی دارای چند کانال ورودی و چند کانال خروجی هستند. دستگاه های سورتینگ صنعتی برای سایر گیاهان دارویی و سبزیجات خشک نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرند.

خرید دستگاه سورتینگ خاکشیر

دستگاه های سورتینگ براساس مدل خانگی و صنعتی طبقه بندی می شوند و در زیر مجموعه هر کدام نیز مدل های مختلفی از دستگاه های سورتینگ بنا به نیاز مشتری طراحی و ساخته شده است. بیشتر دستگاه های سورتینگ براساس دقت و سرعت سورت مدل بندی و قیمت گذاری می شوند. همواره پیشنهاد ما این است که قبل از اینکه دستگاه سورتینگ خود را خریداری نمایید از مشاوره ی رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید که بتوانید دستگاه متناسب کار و فعالیت خود را انتخاب نمایید و متضرر هزینه اضافی نشوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *