خرید دستگاه سورتینگ خیار بوته ای و گلخانه ای

خرید دستگاه سورتینگ خیار بوته ای و گلخانه ای

با خرید دستگاه سورتینگ خیار بوته ای و گلخانه ای این امکان برای شما فراهم خواهد شد که بتوانید انواع گونه های دیگر خیار با هر سایزی را سورت نمایید. خیار مثل هر میوه ی دیگری دارای شکل و اندازه و سایزهای مختلفی دارد که برای صادرات و همچنین عرضه به بازار های داخلی و خارجی نیاز است آنها را طبقه بندی کرد و در این بین خیارهای ریز و درشت و همچنین خیار خراب از سایر خیار ها جدا نموده که اینکار بوسیله نیروی انسانی دارای هزینه و وقت زیادی میبرد از این جهت این عملیات توسط دستگاهی به نام دستگاه سورتینگ خیار انجام می شود که می تواند حجم بالایی از این صیفی جات را سورت بندی نماید.

خرید دستگاه سورتینگ خیار بوته ای و گلخانه ای

دستگاه سورتینگ خیار

سورتینگ خیار به دستگاهی برای بسته بندی و جداسازی خیارها با کیفیت از دیگر خیارها گفته می شود. اساس کار دستگاه سورتینگ خیار و درجه بندی محصول، قطر خیارها می باشد. این دستگاه در ۴ سایز کم تر از ۲ سانتی متر، قطر ۲-۳ سانتی متر، ۳-۴ سانتی متر و قطر بالای ۴ سانتی متر می باشد و اگر قرار باشد از بسته بندی کارتن برای خیارها استفاده شود از دستگاه سورتینگ نواری استفاده می شود. خرید دستگاه سورتینگ خیار بوته ای و گلخانه ای به عوامل زیر بستگی دارد:

  • ظرفیت دستگاه
  • عملکرد استاندارد دستگاه
  • قیمت دستگاه
  • بازدهی دستگاه
  • سرعت سورت دستگاه

خرید دستگاه سورتینگ خیار بوته ای و گلخانه ای

انواع دستگاه سورتینگ خیار

برای سورت خیار از دستگاه های سورتینگ استفاده می شود. دستگاه سورتینگ خیار در دو نوع وجود دارند: دستگاه های سورتینگ نواری خیار، دستگاه سورتینگ توزین دار خیار. معمولا از دستگاه سورتینگ نواری خیار برای خیارهای گلخانه ای استفاده می شود و در انتها به جعبه نمودن این خیارها می انجامد و بیشتر این خیارها مناسب صادرات هم می باشند.

چرا که خیارهای گلخانه ای بافت محکم تری دارند و دیرتر به فساد می رسند. از دستگاه سورتینگ توزین دار هم برای جعبه نمودن خیار در تولیدات کم تر استفاده میشود و دریچه های متفاوتی در ساخت این سورتینگ ها وجود دارد.

خرید دستگاه سورتینگ خیار بوته ای و گلخانه ای

عملکرد دستگاه سورتینگ خیار

دستگاه سورتینگ خیار از نوع دوار و مشبک می باشد. این دستگاه به صورت یک استوانه ای مشبک و دوار می باشد که درون آن میله هایی با اندازه ها و فاصله های استاندارد وجود دارد.
عملکرد دستگاه به این صورت است که با چرخش خیارها در کنار هم قرار می گیرند و آن هایی که اندازه هایی با قطر کوچک تر دارند از فاصله ی بین میله ها خارج شده و درون یک مخزن و یا حوضچه می افتد و بعد از آن جا خارج می شود. قابل ذکر است که چرخش دستگاه سورتینگ خیار به صورت دوار به وسیله ی موتور و گیربکس انجام می گیرد.

خرید دستگاه سورتینگ خیار بوته ای و گلخانه ای

کاربرد دستگاه سورتینگ خیار

از دستگاه سورتینگ خیار برای کارخانه های تولیدی خیارشور و ترشیجات، چیپس میوه، فرآورده های خیار کارخانه محصولات بهداشتی وتولید دارو استفاده می شود. البته قابل ذکر است که برای پروسه تبدیل خیار به خیارشور باید خیارهای مناسب این کار انتخاب کرد و اگر از خیارهای مجلسی و خیلی بزرگ استفاده شود. ممکن است در کیفیت خیارشورها تأثیر منفی بگذارد. استفاده از دستگاه سورتینگ در خط تولید خیارشور از همیت بسزایی برخوردار است ومی توان برای خرید دستگاه سورتینگ خیار بوته ای و گلخانه ای با مشاورین فروش شرکت ها مشورت و بعد اقدام به خرید این دستگاه نمود.

خرید دستگاه سورتینگ خیار بوته ای و گلخانه ای

خرید دستگاه سورتینگ خیار بوته ای و گلخانه ای

خیارها جزو میوه ها و یا صیفی جات ضروری و خوش خوراک هستند و طبعا نیاز به یک پروسه تولید و بسته بندی وسیعی خواهد داشت. استفاده از دستگاه سورتینگ خیار می تواند راهکاری برای تولید بیشتر این محصول بدون فساد و خرابی باشد. دستگاه های سورتینگ باعث افزایش کیفیت محصولات در کل دنیا شده و باعث اشتغال زایی در مقیاس وسیعی شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *