خرید دستگاه سورتینگ سیب درختی حجمی و وزنی

خرید دستگاه سورتینگ سیب درختی حجمی و وزنی

دستگاه سورتینگ سیب درختی حجمی و وزنی چه تفاوتی دارد و برای سورت سیب درختی بهتر است از کدام از دستگاه را خرید کنیم؟ استفاده از خط سورتینگ سیب، می تواند طیف گسترده ای از نیاز های مشتریان برای شستشو و تا بسته بندی را تامین می کند. یک خط سورتینگ می تواند هر نوع سیب آسیب دیده، پلاسیده، کبود شده، پوست کنده شده و هر نوع ضایعات سیب را تشخیص می دهد. کار اصلی سورتینگ سیب جدا سازی همین ناخالصی هاست که بتوان یک دسته از سیب هایی با سایز و وزن یکدست داشته باشیم.

همان طور که مستحضر هستید، سیب یک میوه ی درختی است که در زمان برداشت، همراه با شاخ و برگ و یا سیب های زیر درختی آسیب دیده مخلوط می شود که کار جداسازی آنها با دست و یا کارگران مقرون به صرفه نیست و زمان زیادی صرف اینکار باید نمود. بهترین و امروزی ترین روش جداسازی این ناخالصی ها، استفاده از خط سورتینگ سیب بصورت حجمی و یا وزنی است.

خرید دستگاه سورتینگ سیب درختی حجمی و وزنی

دستگاه سورتینگ وزنی و حجمی سیب درختی

سیب درختی از جمله میوه هایی است که می توان هم بصورت حجمی و هم بصورت وزنی سورت نمود. سورت حجمی براساس حجم سیب صورت می گیرد یعنی سیب هایی با اندازه و حجم بزرگتر و با سیب های حجم متوسط و یا کوچکتر را جدا می کند. این جدا سازی حجم براساس ۵ سایز مختلف انجام می شود که می تواند این تعداد براساس سفارش دهنده ی دستگاه کمتر و یا بیشتر شود. سورتینگ حجمی به ماشین های سورتینگ مکانیکی نیز معروف هستند. از نظر نظر قیمت این سورتینگ ها دارای قیمت کمتری به نسبت سایر نوع های دیگر سورتینگ هستند و نیاز به فضای سوله ای زیادی ندارند.

روش دیگر که می توان می توان سیب را سورت نموده، استفاده از روش سورت وزنی سیب است که در این روش سیب ها براساس وزنشان دسته بندی و یا جداسازی می شوند. که این روش یکی از بهترین و دقیق ترین روش های سورت سیب در ایران و جهان است که در حین سورت هیچ آسیبی متوجه سیب نمی شود. شاید از نظر قیمت تهیه این خط گران باشد اما به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت، بسیار مقرون بصرفه و پر سود خواهد بود . در دستگاه های سورتینگ می توان طوری آنها تنظیم نمود که تا ۱۲ نوع سایز و اندازه ی مختلف را سورت نمود این کار توسط دستگاه و ماشین آلاتی انجام می شود که دارای نوار خطا هستند.

خرید دستگاه سورتینگ سیب درختی حجمی و وزنی

کار این نوار برای خط های سورتینگ چهار لاین بسیار مهم است به این دلیل اگر در حین سورت کردن اگر بصورت اتفاقی دو عدد سیب بروی باکسحمل کننده سیب قرار بگیرد، آن زمان دستگاه بصورت اتومات تشخیص داده و یک عدد سیب اضافی را جدا می کند و بروی نواری که در قسمت زیرین قرار گرفته شده انتقال پیدا می کند و این نوار نقاله سیب را مجددا به خط ردیف کن منتقل می کند. این تکنولوژی مانع از قرار گیری بعضی از میوه های بهم چسبیده به هم می شود.

خرید دستگاه سورتینگ سیب درختی

همان طور که در بالا گفته شد انتخاب یک خط سورتینگ باید براساس مولفه هایی انجام می شود که یکی از این مولفه ها، نوع سورتی است که نیاز دارند و می تواند کاری که از دستگاه انتظار دارند را انجام دهد.

این نکته بسیار اهمیت دارد که کدام نوع سورتینگ به بوجه ی مالی و یا فضای سوله ای که در نظر گرفتید مناسب است و همچنین حجم کار شما در روز که می خواهید چه مقدار سیب سورت نمایید نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. همه ی این مولفه ها برای خرید دستگاه سورتینگ بکار می آیند و لازم است آنها را مدنظر قرار دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *