خرید دستگاه سورتینگ لیزری برنج ارزان

خرید دستگاه سورتینگ لیزری برنج ارزان

بعضا خرید دستگاه های سورتینگ برنج به دلیل قیمت بالا برای بعضی از کشاورزان دشوار است و برای استفاده به کشاورزان دستگاه سورتینگ خانگی ارزان پیشنهاد می دهیم. برنج از جمله محصولات کشاورزی مناطق شمالی ایران است که از اواخر تابستان شروع به برداشت می شود. برای جدا کردن برنج از ساقه ی آن، باید ساقه ها را کمباین کرد و بعداز جدا کردن دانه های ساقه برنج، سپس باید بوسیله دستگاه سورتینگ برنج تمام ناخالصی آن را جدا نمود.

جدا کردن و سورت کردن برنج از ناخالصی ها توسط دو دستگاه سورتینگ و بوجاری انجام می شود. این دستگاه ها کارشون پاکسازی برنج است اما میزان درصد کارکرد و خطا های موجود در آن متفاوت است. دستگاه های سورتینگ برنج از دقت و عملکرد بهتری برخوردار هستند و میزان خطا آنها کمتر از ۱ درصد است.

دستگاه های بوجاری از نظر دقت عملکرد و کیفیت پایین تری نسبت به دستگاه سورتینگ برخوردار است و دستگاه بوجاری دارای تعدادی سرند است که این صفحات سرند وظیفه گرفتن ناخالصی ها بصورت مرحله ای انجام می شود. دستگاه سورتینگ به صورت لیزری و یا اپتیک عمل می کند.

خرید دستگاه سورتینگ لیزری برنج ارزان

برنج که در کارخانه، کوبیده و یا از ساقه جدا می شود دارای مقداری سنگ های ریزدانه و کاه است که بوسیله این دستگاه از خود برنج جدا می شود. دستگاه سورتینگ می تواند انواع مدل های برنج را از یکدیگر تفکیک کند یعنی می تواند برنج های دانه بلند را از نیم دانه و یا شکسته جدا نماید. این خاصیت بسیار مهمی است که فقط از عهده دستگاه سورتینگ بر می آید و ماشین آلات چون بوجاری نمی توانند اینکارو انجام دهند.

دستگاه سورتینگ برنج دارای خروجی هایی است که به هر کدام از آنها کانال خروجی گفته می شود. دستگاه سورتینگ زمانی که برنج را سورت می کند هر مقدار تعداد خروجی آن بیشتر باشد می تواند کار سورت را با قدرت و سرعت بیشتری انجام می دهد. البته تعداد ورودی دستگاه سورتینگ کم نیست بلکه تعداد ورودی و دهانه ی ورودی دستگاه بیشتر و بزرگتر است.

خرید دستگاه سورتینگ لیزری برنج ارزان

امروزه شرکت های داخلی و خارجی تولید کننده سورتینگ برنج، مدل های دستگاه را براساس تک کانال، دو کانال، سه کانال، چهارکانال، پنج کانال و هفت کانال هستند. برای مصارف خانگی و کسب و کار های کوچک از دستگاه سورتینگ برنج تک و یا دو کاناله استفاده می شود که قیمت مقرون به صرفه ای هستند اما برای مصارف کارگاهی و کارخانه ای استفاده می شود.

به فرض یک دستگاه سورتنگ تک کاناله می تواند در هر ساعت بطور میانگین حجمی در حدود سیصد کیلو را سورت می کنند و این در روز می تواند به بیش از ۶ تن نیز برسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *