خرید دستگاه سورتینگ مرکبات با بسته بندی

خرید دستگاه سورتینگ مرکبات با بسته بندی

با خرید دستگاه سورتینگ مرکبات می توان این میوه را بعداز شستشو و سورت کردن، توسط ماشینی دیگر، آنرا سورت نمود. دستگاه سورتینگ مرکبات قابلیت سورت انواع مرکباتی چون پرتقال، نارنگیکریپ فروت، لیمو شیرین و لیمو ترش دارد. این دستگاه سورتینگ ها در دو نوع و مدل می توانند این مرکبات را سورت نمایند. کار سورت این دستگاه ها می تواند هم براساس سورت وزنی باشد یعنی مرکبات را براساس وزنشان سورت نمایند و یا اینکه می توانند براساس حجمشان مرکبات را سورت نمایند. کار سورتینگ های وزنی پیچیده است و این کار توسط پردازنده های قوی انجام می شود که مرکز اصلی این پردازنده ها به یک کامپیوتر و لپ تاپ وصل شده است.

خرید دستگاه سورتینگ مرکبات با بسته بندی

این لپ تاپ طبق برنامه ای که به دستگاه می دهد، نحوه ی کار سورت میوه ها را تعیین می کند. یعنی به دستگاه می گوید در کدام قسمت از خروجی دستگاه، چه وزنی از میوه ها قرار بگیرد. سورتینگ های حجمی نیازی به پردازنده ندارند و کار سورتینگ توسط دستگاه مکانیکی انجام می شود و تیغه های در حال گردش هستند که هر سایز و حجم از میوه ها را سورت و رد یک ردیف قرار می دهد. دستگاه های سورتینگ وزنی و حجمی قابلیت سورت همه انواع مرکبات را دارند. اما از نظر دقت و یکدست بودن میوه ها، بسیار از مشتریان تمایل به استفاده از سورتینگ های وزنی را دارند که درصد خطای این دستگاه بسیار کمتر از دستگاه های سورتینگ حجمی است.

مرکبات قبل از اینکه به خط سورتینگ منتقل شوند باید از خط و بالابر بازبینی عبور کنند که در این نوار دو نیروی انسانی قرار دارند که کار آنها جداسازی ضایعات میوه ها، اختلاف زیاد سایز میوه های لکه دار و پوسیده است. این دستگاه طیف گسترده ای از مرکباتی که خارج از ابعاد یک میوه سالم قرار دارند را جداسازی می کنند. البته خود دستگاه سورتینگ سایز های مختلف میوه ها را جدا می کند.

خرید دستگاه سورتینگ مرکبات با بسته بندی

قابلیت دستگاه سورتینگ مرکبات

  • بهره گیری از صحفه نمایش لمسی با پشتیبانی زیان فارسی
  • نیازهای مشتریان از یک دستگاه سورتینگ را تامین کرده ایم
  • استفاده از ورق های استیل با ضخامت بالا
  • استفاده از نوار هایی با جنس آلمینیوم رنگ کوره ای
  • قابلیت نصب دستگاه بصورت خطی و یا ال شکل
  • استفاده از قطعات ایرانی قابل تامین در دستگاه سورتینگ

خرید دستگاه سورتینگ مرکبات با بسته بندی

خرید و استفاده از دستگاه های سورتینگ مرکبات باعث افزایش توان عملیاتی و در دسترس بودن در عین افزایش عملکرد، کیفیت و بسته بندی ایمن مرکبات می شود. دستگاه های سورتینگ با توجه به کارگیری تکنولوژی روز دنیا، توانسته در کاهش هزینه و زمان و همچنین کیفیت محصولات تاثیر بسزایی گذارد.

از این جهت همواره دستگاه های سورتینگ می توانند در زمینه بهبود صادرات میوه و سبزیجات تاثیر گذار و دارای عملکرد باشند و از صادرات فله ای و بدون بسته بندی مرکبات جلوگیری نماید. در زمان خرید دستگاه سورتینگ باید به چند نکته توجه داشت، که اولین نکته نوع سورتینگی است که قرار است برای سورت مرکبات از آن استفاده کنیم و دومین نکته استفاده از دستگاه سورتینگی با ظرفیتی است که بتوان نیاز های روزانه برای سورت مرکبات و صادرات آن را پاسخگو باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *