خرید دستگاه سورتینگ دو لاین و چهار لاین کیوی

خرید دستگاه سورتینگ دو لاین و چهار لاین کیوی

خرید دستگاه سورتینگ دو لاین و چهار لاین کیوی بر چه اساسی انجام می شود؟ تفاوت دستگاه سورتینگ دو لاین و چهار لاین کیوی چیست؟ کیوی یکی از محصولات باغی استان های شمالی است که به جهت اینکه شمال کشور دارای آب و هوای مساعد برای کشت کیوی است از این جهت می تواند بهترین امکانات را در جهت تولید در استان های گیلان و مازندران را داشت.

کیوی در ایران فقط در این دو استان تولید و برداشت می شود. کیوی از میوه های اصلی است که از آمار صادرات بالایی به کشورهای همسایه چون عراق، روسیه، هند و قطر برخوردار است. کیوی همانند هر میوه ی دیگری دارای انواع مختلف و یا واریته هایی است که هر یک دارای وزن هایی است.

کیوی از روی درخت که برداشت می شود از وزن ۶۰ گرم وجود دارد تا وزن های ۱۵۰ گرم . در واقع نیاز هر کشور مخلوطی از همه ی وزن ها نیست. بلکه مشتریان و بازار های صادراتی علاقمند به خرید یکدست و یا یک سایز کیوی هستند. آنها دوست دارند کیوی را با سایز های هم اندازه خریداری نمایند.

خرید دستگاه سورتینگ دو لاین و چهار لاین کیوی

البته فقط سایز نیست که باید به آن توجه داشت. بلکه شکل و شمایل کیوی هم از اهمیت برخوردار است. به عنوان مثال در زمان برداشت بعضا کیوی ها تک و یا دو قلو هستند که بازار های صادراتی اروپایی تمایلی به خرید کیوی های تک قلو دارند و بعضی از کشورهای عربی چون عراق علاقمند به تهیه کیوی های دو قلو هستند. کیوی های تک به این جهت از قیمت بالاتری برخوردار هستند به راحتی قابل بسته بندی و رتینگ هستند.

دستگاه سورتینگ کیوی

در گذشته، کیوی توسط کارگران و بوسیله ترازو های کوچکی که در دست افراد قرار داشت سورت میشد که این کار از چند بعد دارای اشکال بود از این جهت که اول از همه مدت زمان سورت یک کانتینر بعضا به یک روز کامل می انجامید و دوم اینکه هزینه کارگران بسیار بالا است و باعث می شود هزینه تمام شده هر کیلو کیوی بیشتر شود و مزیت رقابتی را از شما سلب نماید.

با این مشکلات، صنعت سازان در بحث سورت میوه جات به فکر تولید دستگاه تمام اتوماتیک به نام دستگاه سورتینگ افتادند تا صاحبان بار بتوانند با کمترین زمان و هزینه، هر نوع میوه خود را به بهترین شکل موجود سورت نمایند.

خرید دستگاه سورتینگ دو لاین و چهار لاین کیوی

البته دستگاه های سورتنیگ در یک مدل نیستند و بنابر میوه ای که میخواهد سورت شود به دو دسته ی دستگاه سورتینگ حجمی و دستگاه سورتینگ وزنی تقسیم می شوند. سورتینگ حجمی براساس حجم میوه ها را از هم دیگر تفکیک می کند و سورتینگ وزنی براساس وزن آنها از همدیگر جدا و تفکیک می کند.

دستگاه سورتینگ دو لاین و چهار لاین کیوی

آخرین نسل دستگاه های سورتینگ مربوط به سورتر های وزنی و یا الکترونیکی است که کار این دستگاه ها، سورت کیوی براساس وزن آنهاست. دستگاه های سورتینگ وزنی بنا بر ظرفیت تولیدشان به دو مدل دو لاین و چهار لاین تقسیم می شوند.

دستگاه سورتینگ های دو لاین دارای ظرفیتی با ۲٫۵ تن در ساعت است و دستگاه سورتینگ چهار لاین با ظرفیت ۴٫۵ تن در ساعت است. همه ی این دستگاه ها تا ۱۲ اندازه ی مختلفی که به دستگاه برنامه می دهید را می توانند سایز بندی کنند. اما بطور میانگین از ۶۰ تا ۱۵۰ گرم را می توانند جداسازی کنند.

خرید دستگاه سورتینگ دو لاین و چهار لاین کیوی

در این مدل دستگاه ها هیچ گونه دخالت نیروی انسانی وجود ندارد و تمام فرآیند سورتینگ صفر تا صد توسط ماشین آلات و خط سورتینگ مرحله به مرحله انجام می شودو در انتها توسط نیروی انسانی بسته بندی می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *