فروش انواع دستگاه سورتینگ پرتقال ایرانی و خارجی

فروش انواع دستگاه سورتینگ پرتقال ایرانی و خارجی

فروش انواع دستگاه سورتینگ پرتقال ایرانی و خارجی چگونه است؟ دستگاه سورتینگ پرتقال ایرانی و خارجی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ در سالهای اخیر دستگاه های سورتینگ، پیشرفت چشمگیری داشته و با توجه به صادرات قابل توجه پرتقال و مرکبات ایران به کشورهای همسایه، تنوع در نوع و ظرفیت این دستگاه ها بیش از پیش بوجود آمده است. همانطور که می دانید دستگاه سورتینگ پرتقال انواع مختلفی دارد که از میان آنها می توان به دستگاه سورتینگ لیزری و حجمی و دیجیتالی اشاره کرد که بر اساس نوع سورت دسته بندی شده اند. این دستگاه ها در برند های ایرانی و خارجی در بازار به فروش می رسند که قیمت هرکدام بر اساس حجم و ظرفیت و سرعت دستگاه و همچنین نوع کارخانه سازنده دستگاه تعیین می شود. خرید و فروش انواع دستگاه سورتینگ پرتقال ایرانی و خارجی، از تمامی فروشگاه های بزرگ امکان پذیر است. علاوه بر آن این دستگاه ها در سایت های معتبر نیز به فروش می رسد.

فروش انواع دستگاه سورتینگ پرتقال ایرانی و خارجی

دستگاه های سورتینگ بر اساس نوع عملکرد و نوع تکنولوژی ساخت و همچنین سورت میوه از نظر کیفیت به چند دسته تقسیم شده و بر همین اساس قیمت گذاری می شوند، موضوعاتی که در سورتینگ پرتقال اهمیت دارند، عبارتند از: کیفیت دستگاه در هنگام سورتینگ، شتاب دستگاه، دقیق بودن، توانایی سورت در یک بازه زمانی. هر چه دستگاه سورتینگ دقیق تر و با تکنولوژی بالاتری باشد، کیفیت محصول سورت شده بسیار بالاتر خواهد بود.

در کشورهای اروپایی دستگاه های سورتینگ متنوعی به بازار آمده که مشابه آن در ایران نیز وجود دارد. اما خرید دستگاه های سورتینگ خارجی اصلا به صرفه نیست، زیرا علاوه بر آنکه این دستگاه های هیچ خدمات فروشی در ایران ندارند، قیمت بسیار بالایی نیز دارند و از همه بدتر قطعات یدکی آنها در ایران بسیار کم است. ولی نباید از حق گذشت کیفیت دستگاه های خارجی بالاتر از دستگاه های سورتینگ ایرانی می باشد. از مزایای خرید دستگاه های سورتینگ ایرانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضمانت نامه دستگاه
  • خدمات پس از فروش
  • کم بودن میزان برق مصرفی
  • امکان پیدا کردن قطعات یدکی در بازار فروش
  • قیمت بسیار مناسب نسبت به مشابه دستگاه های سورتینگ خارجی
  • تنوع قابل قبول

هر کدام از موارد گفته شده به تنهایی می تواند عامل مهمی در خرید دستگاه سورتینگ ایرانی باشد، وجود ضمانت نامه و خدمات پس از فروش از مهمترین عوامل یاد شده محسوب می شود، زیرا یک نوع اعتماد و پشتوانه برای مشتریان ایجاد می کند و از نظر روانی مشتریان را ترغیب به خرید دستگاه می نماید. مورد بعدی که دربارۀ آن می توان سخن به میان آورد میزان برقی که هر دستگاه مصرف می کند که بسیار در امر صرفه جویی و هزینه ها می تواند تأثیر گذار باشد و خیال مشتری را از این بابت راحت می نماید. همانطور که گفتیم، مزیت بالای دستگاه های سورتینگ ایرانی نسبت به نوع خارجی آن در اینست که، از لحاظ قیمت بسیار مناسب بوده، و به جرأت می توان گفت، در مقایسه به برند خارجی یک سوم قیمت را دارد مسئله قیمت در خرید فروش انواع دستگاه سورتینگ پرتقال ایرانی و خارجی، بسیار تأثیر گذار است.

پیدا شدن قطعات دستگاه سورتینگ در صورت خرابی احتمالی از موارد مهم و غیر قابل انکار در خرید محسوب می شود. همانطور که می دانید، کشور ما به علت تحریم های تحمیل شده، نمی تواند روابط آزادی با بقیه کشورهای اروپایی داشته باشد این امر باعث شده دستگاه هایی که با برند اروپایی وارد کشور ما شده، از پشتوانه و نمایندگی خوبی برخوردار نباشند و این امر درمورد قطعات نیز صدق می کند. کمبود دستگاه های سورتینگ خارجی در بازار، به کم شدن قطعات آن نیز منجر شده است.

فروش انواع دستگاه سورتینگ پرتقال ایرانی و خارجی

علاوه بر آن اگر این قطعات در بازار پیدا شوند، قیمت بالایی خواهند داشت که خرید آن اصلا به صرفه نمی باشد. مورد آخری که در اینجا به آن می پردازیم، تنوع دستگاه های سورتینگ ایرانی است، در سالهای اخیر صنعت ایران به لطف تحریم ها به اندازه ای پیشرفت کرده که توانسته از نظر تنوع در تکنولوژی نیز پیشرفت چشمگیری داشته باشد، به صورتی که دستگاه های سورتینگ با ظرفیت ها و تکنولوژی های متفاوتی در بازار عرضه می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *