فروش خط کامل سورتینگ پرتقال حجمی و وزنی

فروش خط کامل سورتینگ پرتقال حجمی و وزنی

فروش خط کامل سورتینگ پرتقال حجمی و وزنی بنابر ظرفیت دستگاه توسط شرکت آرسینا ماشین آغاز شده است و این خط همراه با نصب و راه اندازی است. ما به عنوان سازنده دستگاه های سورتینگ دائما در حال ایجاد تغییراتی در نمونه های سورتینگ حجمی و وزنی هستیم و دائما به دنبال پیشرفت و استفاده از فناوری روز دنیا در این ماشین ها هستیم. در سورتینگ های پرتقال ما سعی کرده ایم از بهترین و به روز ترین تکنولوژی روز استفاده نماییم تا بتوانیم یک خط کامل که بتواند تمام نیاز مشتریان را پاسخگو باشد را تولید نماییم.

در سورتینگ پرتقال و سایر مرکبات ما سعی کرده ایم در سطح استاندارد برند های معروف از اروپا و آمریکا، ماشین آلات خود را تولید نماییم. در دستگاه های سورتینگ، پرتقال را از نظر حجم و وزن مورد مرتب سازی قرار داده ایم و تا حد زیادی نیازهای مشتریان از بسته بندی صادراتی پرتقال را برآورده ساخته ایم.

فروش خط کامل سورتینگ پرتقال حجمی و وزنی

همان طور مستحضر هستید در دنیا برند های داخلی و خارجی زیادی هستند ماشین آلات و خط سورتینگ پرتقال تولید می کنند، اما وقتی نوبت به مزیت رقابتی برند می رسد می توان حرف زیادی برای گفتن و دفاع از محصولمان داشته باشیم از این نظر که ما هر ساله سرمایه گذاری عظیمی در تحقیق و توسعه فناوری می کنیم و از قابلیت نوآوری فن آوری قوی در جهت پیشرفت کارکرد دستگاهمان بهره می بریم.

در وهله ی دوم شرکت ما عملکرد و کارکرد تجهییزات و خط سورتینگ تولیدی خود را تضمین می کند و تا حدی به طور موثر هزینه های ساخت دستگاه را کنترل می کنیم که برای خریداران مقرون به صرفه بودن تجهییزات را بهبود ببخشیم و از نظر رقابت در بازار صنعت بتوانیم حرفی برای گفتن هم از نظر کیفیت و قیمت داشته باشیم.

تفاوت خط سورتینگ وزنی و حجمی پرتقال

در مورد سورتینگ وزنی و حجمی دیدگاه های متفاوتی وجود دارد و از این نظر که بعضی از افراد متعثدند که دستگاه های سورتینگ حجمی میوه ها را له می کند و مناسب سورتینگ میوه ها نیست. این نظر تا حدودی هم درست و نادرست است. از این منظر که سورتینگ های حجمی میوه را ضربه و یا له می کند اما نه همه ی میوه ها را، بلکه بعضی از میوه هایی ک دارای بافت نرم هستند مثل هلو، شلیل و یا کیوی، برای میوه های با بافت سفت و سخت مثل پرتقال و یا لیمو می توان استفاده نمود. پرتقال و لیمو به راحتی با ضربه این دستگاه حین سورت، دچار خرابی نمی شود. این مدل دستگاه فقط مناسب این دو میوه و یا سایر مرکبات دیگر است.

فروش خط کامل سورتینگ پرتقال حجمی و وزنی

سورتینگ های وزنی جدید بر خلاف دیدگاه عموم، از میزان تلرانس بسیار اندکی ساخته شده اند و میزان خطای وزنی دستگاه توسط سنسور های جدید که در دستگاه سورتینگ نصب شده است تا حد بسیار پایین آورده شده است. سورتینگ های وزنی بر خلاف سایر سورتینگ ها، میوه را براساس وزن آنها را درجه بندی می کند که این درجه بندی براساسی انجام می شود که بتوان به عنوان مثال پرتقال های هم سایز را در یک کیسه بسته بندی بصورت درست قرار داد.

قرار دادن و چینش درست میوه ها در سبد، تا حد زیادی به سورت درست دستگاه سورتینگ مربوط می باشد اگر دستگاه سورتینگ بصورت کار خود را انجام ندهد باعث می شود میوه ها درست در جای خود به خوبی قرار نگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *