فروش دستگاه سورتینگ سیب درختی قرمز و زرد

فروش دستگاه سورتینگ سیب درختی قرمز و زرد

فروش انواع دستگاه سورتینگ سیب درختی قرمز و زرد چگونه و توسط چه شرکتی انجام می شود؟ آیا دستگاه سورتینگ سیب قرمز با سیب زرد تفاوت دارد؟ یکی از بزرگترین مزایای دستگاه سورتینگ میوه، فروش بالای محصولات سورت شده می باشد. جوامع مدرن استفاده از دستگاه های سورتینگ را یکی از ارکان اساسی یک کارخانه تولیدی می دانند و برای افزایش کارایی این دستگاه ها راه ها و خلاقیت ها و استفاده از تکنولوژی را در آن پیشرفته تر کرده اند. امروزه در ایران شرکت های سازنده ماشین آلات اقدام به فروش دستگاه سورتینگ سیب درختی کرده اند و خدمات مناسبی را به مشتریان خود ارائه داده اند. برای دسته بندی انواع میوه ها از جمله سیب می توان ازدستگاه سورتینگ استفاده کرد. فروش دستگاه سورتینگ سیب درختی یکی از محصولات تولیدی در شرکت های تولیدی ماشین آلات صنعتی می باشند.

فروش دستگاه سورتینگ سیب درختی قرمز و زرد

دستگاه سورتینگ سیب درختی

سیب ها جزو میوه های پر از مواد معدنی و ویتامین ها می باشد و در تناسب اندام نقش مناسبی دارد. سیب باعث آرامش روحی و میوه ی تسکین دهنده اعصاب می باشد. تقاضا و مصرف این میوه و حتی کشت و برداشت آن در مقدار زیاد باعث شده تا از دستگاه های سورتینگ در خط بسته بندی آن و یا در کارخانه های مواد غذایی، کمپوت سازی، کیک، آبمیوه، لواشک و دیگر محصولات غذایی از آن استفاده شود.

دستگاه سورتینگ سیب درختی به درجه بندی و گرید بندی سیب ها در اندازه های مختلف می پردازد. این دستگاه در انواع مختلف اتوماتیک و غیر اتوماتیک می باشند.
دستگاه سورتینگ سیب درختی متشکل از قسمت های مختلف می باشد:

مخزن شست و شو: این دستگاه مجهز به پمپ سیرکولاسیون می باشد.

نقاله سبدی (پارویی)

میز سورتینگ

دستگاه شست و شوی شماره ۲ با ضدعفونی کننده: این دستگاه دارای برس هایی می باشد که میوه ها را تمیز کرده و متناسب با نوع میوه از پرکلرین یا متیل بروماید برای ضدعفونی کردن استفاده می شود.

دستگاه پولیس (واکسینگ): دستگاه پولیس نیز دارای یک برس های مخصوص هست که در عین حرکت روی نقاله به صورت غلتکی مواد پارافینی را برای براق کردن سیب ها روی آن ها می کشد .
تونل خشک کن دارای طولی برابر با ۶ متر و عرضی یک متر است که با هوای گرم کار می کند و برای از بین بردن رطوبت سطحی کاربرد دارد.

سورت جرمی: بسته به ظرفیت دستگاه سورتینگ دارای خروجی متفاوتی است چند خروجی معمولی و یک خروجی سیب ممتاز یا استاندارد.

نوار نقاله به صورت زنجیری برای حمل کارتن بسته بندی شده: این دستگاه برای جابجایی محصول به کار می رود.

نوار نقاله برای حمل کارتن خالی: برای جابجایی کارتن های خالی از انبار به خط تولید می باشد.

فروش دستگاه سورتینگ سیب درختی قرمز و زرد

کاربرد دستگاه سورتینگ

فروش دستگاه سورتینگ سیب درختی یکی از راه های افزایش کیفیت کالاها و راهبرد تکنولوژی در بسته بندی و تولید محصولات مختلف می باشد. دستگاه های سورتینگ در خط تولید محصولات چیپس میوه، تولیدات مواد غذایی مربا و یا کمپوت کاربرد دارد و می توان از این محصولات در خط تولید دیگر کارخانه های نیز استفاده کرد. دستگاه سورتینگ سیب باید دارای اجزای استانداری برای سورت درست میوه باشد و می توان با ضدعفونی درست و استفاده از نوع اتوماتیک آن در رعایت اصول بهداشتی پیشتاز بود و کیفیت کاررا بالاتر از قبل برد.

هدف از استفاده از دستگاه سورتینگ سیب درختی،افزایش سرعت خط تولید در مدت زمان کوتاه، افزایش حجم تولید در واحد زمان کوتاه تر و افزایش کیفیت کار و صرفه جویی در انرژی می باشد و می توان با انتخاب درست دستگاه به این اهداف دست پیدا کرد.

فروش دستگاه سورتینگ سیب درختی

سیب ها دارای انواع مختلفی و در کیفیت های متفاوتی هستند. کارخانه های بسته بندی میوه جات برای بسته بندی سیب ها از دستگاه سورتینگ استفاده می کنند. دستگاه سورتینگ سیب درختی به درجه بندی سیب ها پرداخته و با بسته بندی و درجه بندی آنها قیمت های متفاوتی برای فروش آنها مشخص می شود. فروش دستگاه سورتینگ سیب درختی در لیست قیمت های فروش شرکت های متفاوت قابل مشاهده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *