فروش دستگاه سورتینگ سیب زمینی تمام اتومات

فروش دستگاه سورتینگ سیب زمینی تمام اتومات

فروش دستگاه سورتینگ سیب زمینی تمام اتومات نسبت به ماشین آلات سورتینگ سیب زمینی با مکانیزم مکانیکی گران تر است و دلیل بالا بودن قیمت آن، کیفیت دستگاه است. سیب زمینی از جمله صیفی جاتی است که در زمان برداشت از زمین همراه مقدار زیادی گل و لای است که باید شسته و پاک شوند. مسلما این کار بوسیله دست کار سخت و مشکلی است از این جهت قبل از سورتینگ، سیب زمینی ها بوسیله دستگاه وان شستشو گل زدایی می شود و تمام گل و لای آنرا می گیرند. اصولا این عملیات بوسیله دستگاه شستشو در سه مرحله انجام می شود و هدف از این عملیات بهتر کردن ظاهر سیب زمینی است.

زمانی که سیب زمینی که پاک و تمیز می شود و به مرحله ی سورتینگ انتقال پیدا می کند، دستگاه سورتر راحت تر می تواند آنها را براساس وزنشان سورت نماید. البته دستگاه سورتینگ وزنی و یا حجمی برای سورت این محصول کافی نیست. در بین سیب زمینی ها ممکن است محصول نرسیده و یا سیب زمینی سبز رنگ نیز وجود داشته باشد و این کار باید به وسیله دستگاه سورتینگ دارای قابلیت اپتیک نیز انجام شود.

فروش دستگاه سورتینگ سیب زمینی تمام اتومات

در دستگاه های سورتینگ سیب زمینی از سیستم تمام اتومات استفاده شده است که کل فرآیند سورت از انتقال به دستگاه بصورت تمام اتومات و بدون هیچ دخالت دست نیروی انسانی انجام می شود. این از مهم ترین مزیت های دستگاه سورتینگ است که هزینه های اضافی و خطا های انسانی از بین می برد.

سیب زمینی که سورت می شود برای مصارف تولید چیپس سیب زمینی، خلال سیب زمینی و یا صادرات و بسته بندی به کشور های اروپایی مناسب است و باید سیب زمینی با ظاهر کاملا عالی و تمیزی عرضه و مصرف شود.

شرکت هایی که به تولید چیپس سیب زمینی مشغول هستند در خط تولید خود از دستگاه های سورتینگی استفاده می کنند که بتواند اندازه ی سیب زمینی هم اندازه از سایر سیب زمینی ها جدا سازی کند و بیشتر تمایل دارند از سیب زمینی های هم اندازه در فرآیند تولید چیپس استفاده نمایند که این کار فقط استفاده از دستگاه سورتینگ میسر می شود.

فروش دستگاه سورتینگ سیب زمینی تمام اتومات

خوشبختانه در سالهای اخیر به لطف زحمات کشاورزانمان حجم تولید سیب زمینی مازاد از نیاز کشور ما شده است و تنها راه افزایش درآمد و ورنق این کار با صادرات میسر می شود که اصولا نیاز به دستگاه های سورتینگ نیز احساس می شود. کشور هایی چون روسیه و عراق از مشتریان اصلی سیب زمینی ایران هستند و همهی این حجم صادراتی به این دو کشور ابتدا شستشو و سپس سورت و درجه بندی می شوند و سپس صادر می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *