فروش دستگاه سورتینگ میوه در ساری

فروش دستگاه سورتینگ میوه در ساری

مرکز اصلی فروش دستگاه های سورتینگ انواع میوه جاتی چون پرتقال، نارنگی و کیوی در ساری استان مازندران است که دستگاه های تمام مکانیزه را تولید می نماید. ساری یکی از پر جمعیت ترین شهرهای شمالی ایران می باشد. قدمت این شهر به زمان های خیلی گذشته برمی گردد و از قدیمی ترین شهرها محسوب می شود. این شهر یکی از شهرهای صنعتی به حساب می آید و صنایعی چون روغن نباتی، چوب و کاغذ، کارخانه ی نوشابه سازی می باشد. این شهر دارای اراضی بزرگ میوه های مختلف در خود است و آب و هوای معتدل آن نیز باعث شده تا کشت و برداشت میوه ای با کیفیت در این شهر افزایش پیدا کند. به همین دلیل نیاز به بسته بندی محصولات خود در مدت زمان کوتاه با بالاترین حجم را دارند.
فروش دستگاه سورتینگ میوه در ساری یکی از بهترین راهکارهای افزایش سرعت بسته بندی و افزایش کیفیت خط تولید کارخانه ها در ساری می باشد.

دستگاه سورتینگ میوه

در واقع درجه بندی و لیبل گذاری محصولات مختلف را سوتینگ می گویند که از جمله این محصولات میوه ها می باشند. البته سورتینگ برای محصولات غیر غذایی و یا ماهی، گوشت، مرغ نیز صورت می گیرد. سورتینگ یک دستگاه برای بسته بندی صحیح و استاندارد می باشد که با مدرنیزه کردن آن می توان به سرعت کار و تولید افزود. همچنین یکی از مزایای محصولات سورت شده یا سورتینگ افزایش رشد تجارت الکترونیک می شود. چرا که می توان با استفاده ازتلفن و یا خرید اینترنتی کیفیت محصولات را انتخاب کرده و باعث افزایش راندمان کار شد.

همچنین فرد می تواند با مراجعه به فروشگاه به سرعت محصولات با کیفیت مورد نظر خود را پیدا کند چرا که محصولات سورت شده دارای لیبل هستند و روی بسته بندی های آن مقدار و کیفیت درج شده است و مشتری سرگردان نخواهد بود و در زمان هم صرفه جویی خواهد شد.
سورتینگ در واقع یک فرآیند افزایش پیشرفت در زمان تولید محصول تا زمان تحویل محصول به دست مشتری است. می توان آن را لازمه هر کارخانه یا تولیدی دانست. ساری یک شهر با برداشت محصول میوه در مقدار بالاست بنابراین با فروش دستگاه سورتینگ میوه در ساری می توان نیازهای آن شهر را برای یک بسته بندی استاندارد برطرف کرد.

فروش دستگاه سورتینگ میوه در ساری

کارایی دستگاه سورتینگ میوه

دستگاه سورتنیگ میوه برای تولید چیپس میوه، کارخانه های کمپوت سازی و بسته بندی محصولات میوه و دیگر موارد مورد استفاده است و این دستگاه انواع مختلفی دارند: دستگاه سورتینگ مکانیکی، دستگاه سورتینگ میوه اتوماتیک، دستگاه سورتینگ نیمه اتوماتیک، دستگاه سورتینگ تمام اتومات.
البته استفاده ازدستگاه سورتینگ میوه تمام اتومات بهترین نوع این دستگاه می باشد. چرا که به دلیل کاهش دخالت دست در رعایت اصول بهداشتی مؤثر می باشد. دستگاه های سورتینگ به طور کلی دارای اجزای مختلفی هستند: حوضچه تخلیه، خشک کن شماره ۲، خشک کن شماره ۱ و بالابر میوه ها، بالابر حمل جعبه های خالی. بالابر حمل جعبه های حاوی میوه، دستگاه سورتینگ شامل ریل جداسازی دستگاه و روغن زن برای افزایش جلا محصول می باشد.

کارایی این دستگاه شکل پیچیده ای ندارد و میوه ها به صورت خطی روی ریل قرار گرفته و طبق چند خروجی که درجه بندی میوه صورت گرفته است وارد مخزن بسته بندی میوه می شوند. شست و شوی محصولات میوه قبل از شروع عملیات سورتینگ از اساسی ترین مراحل خواهد بود. قابل ذکر است دستگاه های سورتینگ از برق ۲۲۰ ولت شهری استفاده میکنند و دارای هزینه ی بالایی نیستند و جزو دستگاه های صنعتی مقرون به صرفه می باشند.

فروش دستگاه سورتینگ در ساری

دستگاه سورتینگ یکی از مزایای کارخانه های مدرن در سراسر دنیا محسوب می شود و استفاده از این دستگاه به امری ضروری تبدیل شده است و برای رقابت محصولات در سطح جهانی نمی توان از این مهم دست کشید. فروش دستگاه سورتینگ در ساری همراه با خدمات پس از فروش توسط شرکت های تولید کننده ماشین آلات صورت می گیرد که اعتبار شرکت ها و مقرون به صرفه بودن قیمت دستگاه های بعضی از شرکتها ضمانت دستگاه می باشد. عده ای سعی در فروش محصولات بی کیفیت را دارد که می توان با مشورت و افزایش اطلاعات درباره دستگاه ها از این مشکل عبور کرد. فروش دستگاه سورتینگ میوه در ساری برای افراد باغدار یا تولیدکنندگان مواد غذایی و یا چیپس میوه مناسب است و می توان با خرید این دستگاه کیفیت فروش را بالا برد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *