قیمت دستگاه سورتینگ حبوبات و خشکبار

قیمت دستگاه سورتینگ حبوبات و خشکبار

حبوبات و خشکبار از محصولات بسیار کاربردی و پر مصرف خانواده‌های ایرانی محسوب می‌شوند.این محصولات به صورت بسته بندی از طریق شرکت‌های معتبر در بازار عرضه می‌شود برای این که آن‌ها بتوانند محصول با کیفیتی را ارائه کنند می‌بایست از دستگاه سورتینگ استفاده نمایند.

دستگاه سورتینگ کمک می‌کند تا حبوبات و خشکبار در اندازه‌های مختلف جداسازی شده و در هنگام بسته بندی محصولات  با سایز و کیفیت متناسبی عرضه شوند. همچنین استفاده از این دستگاه‌ها باعث به دست آوردن اطمینان خانواده‌ها و تشویق آن‌ها برای خرید محصولات بسته بندی حبوبات و خشکبار است.

قیمت دستگاه سورتینگ حبوبات و خشکبار

دستگاه سورتینگ حبوبات و خشکبار چیست؟

مطمئناً برای افرادی که به تازگی وارد این حرفه شده‌اند و قصد خرید دستگاه سورتینگ را دارند یه سؤال مطرح است که آیا دستگاه سورتینگ برای محصولات کشاورزی به صورت جداگانه تولید می‌شود و یا اینکه از دستگاه سورتینگ حبوبات برای چه محصولاتی دیگری نیز می‌توان استفاده کرد؟ در این قسمت سعی کرده‌ایم تا در رابطه با این موضوع مطالبی را عنوان کنیم.

به طور کلی یک ماشین سورتینگ حبوبات و خشکبار می تواند محصولاتی چون تخمه، لپه، فندق و همه ی حبوبات را سورت نماید.

نکته قابل توجه این است که دستگاه سورتینگ حبوبات و خشکبار، تنها مختص حبوبات نیست و قابلیت استفاده در موارد دیگر را نیز دارد.

تقسیم بندی دستگاه سورتینگ مخصوص حبوبات

دستگاه سورتینگ حبوبات در دو نوع طراحی شده است. این دستگاه‌ها کارایی یکسانی دارند و برای جداسازی و بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی این دستگاه‌ها با توجه به نوع قابلیت و دقت تقسیم بندی می‌شوند.

دستگاه سورتینگ بوجاری: این دستگاه نسبت به دستگاه لیزری از نظر جداسازی و دقت عمل تفاوت دارد به طوری که می‌توان این دستگاه را در این رابطه یک دستگاه معمولی برای جداسازی در نظر گرفت.

دستگاه لیزری: این دستگاه قابلیت جداسازی دقیق‌تری را دارد و به راحتی می‌تواند ضایعات اضافی و حتی حبوبات اضافی که بر روی محصول قرار گرفته است را جدا سازی نماید. و محصول پاکیزه به دور از ضایعات اضافی را به مرحله نهایی یعنی بسته بندی هدایت می‌کند.

چگونگی عملکرد دستگاه سورتینگ حبوبات و خشکبار

عملیات سورت کردن حبوبات و خشکبار با کمک دستگاه سورتینگ به شکل زیر انجام می‌شود:

  • قرار دادن محصول و یا محصولات بر روی نوار تغذیه که حالت ارتعاشی دارد.
  • بعد از عبور از این مرحله، محصولات در فرآیند سورت شدن وارد سراشیبی شده و به پایین فرو می‌ریزند.
  • با کمک لیزرهای تعبیه شده در درون دستگاه، محصولات مورد بررسی قرار گرفته و اضافات و خرابی‌ها از آن جدا می‌شوند.
  • بعد از گذر از مرحله لیز، برای اینکه ضایعات و مواد اضفی درون حبوبات و محصول مورد نظر خارج شود هوا را به درون دستگاه هدایت می‌کنند.
  • مرحله‌ی آخر سورت، ورود محصولات به قسمت بسته بندی است.

قیمت دستگاه سورتینگ حبوبات و خشکبار

دستگاه سورتینگ حبوبات چه قابلیت‌هایی دارد؟

سورت کردن به جز این که می‌تواند حبوبات و خشکبار را در اندازه‌ها، رنگ‌ها و سایزهای مختلف جدا سازی کند قابلیت بررسی از از نظر کلروفیل، آب و افلاتوکسین را نیز دارد. چرا که موارد ذکر شده بدون کمک دستگاه قابلیت شناسایی را ندارد.

. لازم به ذکر است که دستگاه سورتینگ قابلیت این را دارد که در ساعت، ۸ هزار تا ۱۰ هزار کیلوگرم محصول را جداسازی و سورت نماید. محصولاتی را که می‌توان با کمک دستگاه جدا سازی کرد عبارت‌اند از:

میوه‌های خشک، خشکبارها، میوه جات، سبزی‌های تازه و همچنین منجمد اشاره کرد. پس از اینکه این محصولات توسط دستگاه بازرسی شد و از نظر مواد و ضایعات مواد خارجی جداسازی انجام گرفت وارد مرحله بسته بندی می‌شود.

قیمت خرید دستگاه سورتینگ حبوبات

قیمت گذاری بر روی دستگاه‌های صنعتی به عوامل و شرایط ویژه و خاصی نیاز دارد. این شرایط برای دستگاه‌های مختلف تغییر می‌کند و نمی‌توان برای هر دستگاه قیمت ثابتی را در نظر گرفت.

در بعضی موارد مصرف کنندگان دستگاه‌های صنعتی سورتینگ، برای تشخیص کیفیت محصول به قیمت آن توجه می‌کنند. به این صورت که می‌اندیشند هرچقدر قیمت محصول بالاتر باشد کیفیت محصولات نیز بالاتر می‌رود ولی قیمت بالا دال بر با کیفیت بودن محصول نیست.

قیمت گذاری دستگاه‌ها با توجه به موارد مشخصی تعیین می‌شود که می‌توان به شرکت سازنده دستگاه حبوبات، داخلی و وراداتی بودن محصول، برند آن، چگونگی پوشش دادن دستگاه صنعتی و همچنین سایز و اندازه دستگاه بستگی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *