قیمت دستگاه سورتینگ سیب درختی صادراتی

قیمت دستگاه سورتینگ سیب درختی صادراتی

دستگاه سورتینگی که بتواند سیب های صادراتی را سورت نماید از قیمت بالایی برخوردارو بصورت وزنی و بدون وارد کردن صدمه سورت می کند. همان طور که اطلاع دارید سیب از دسته میوه های بسیار حساسی است که در اثر ضربه و یا افتادگی دچار کبودگی و یا خرابی می شود. فاسد پذیری در انواع سیب ها بسیار شایع است و به همین دلیل برای بسته بندی این میوه باید از ماشین آلاتی استفاده نمود که هیچ گونه ضربه ای را در حین بسته بندی و یا قرار دادن آن در سبد، دچار ضرب دیدگی نکند. سیب ها قبل از اینکه بسته بندی شوند باید تفکیک و یا سورت شوند. این کار سورت توسط دست و نیا نیروی انسانی و یا می تواند به شکل امروزی و مدرن تر به عبارتی بکارگیری ماشین آلات استفاده نمود.

اگر سی را بخواهیم توسط کارگران سورت نماییم، وقت و هزینه بیشتری را از ما می گیرد و به تعداد زیادی نیروی کار نیاز داریم که مسلما تامین و جمع کردن آنها دشوار خواهد بود. البته در این روش میزان درصد خطای انسانی بالاتر بوده و ممکن است به دلیل بسته بندی نامناسب به کل بار آسیب و خسارت وارد شود.

قیمت دستگاه سورتینگ سیب درختی صادراتی

اما روش دومی نیز وجود دارد که بکارگیری خط سورتینگ است که کار اصلی این سورتینگ، سایز بندی سیب ها براساس وزن و یا حجم آنهاست. این خط به غیر از سورت کار شستشو، واکس، بازبینی و بسته بندی هم انجام می دهد.

وقتی سیب شستشو داده می شود باعث پاکسازی گرد و غبار های موجود روی آن می شود و بعداز آن میز بازبینی و یا بازرسی باعث جداسازی ناخالصی هایی چون برگ و شاخه از سیب توسط کارگران می شود. در مرحله ی بعد خود دستگاه آنها را به قیمت واکس و یا بارق کننده منتقل می کند که کار این دستگاه هم شفاف سازی و روش کردن رنگ پوست میوه است. این کار باعث جلبو توجه مشتریان به این میوه می شود.

دستگاه سورتینگ سیب درختی صادراتی

سیب یکی از میوه های صادراتی کشورمان است که صادرات آن از گذشته تا به امروز بوده، به دیروز و امروز ختم نمی شود. سیب درختی ایران به دلیل خاصیت استخوانی، همواره شرایط لازم برای صادرات به هر کشوری را دارد. لازمه ی اصلی صادرات سیب، کیفیت آن است و این تنها معیار برای صادرات این میوه نیست بلکه استفاده از ماشین آلاتی جهت سورت و جداسازی سیب درختی براساس کیفیت و یا تفکیک سیب های سالم از ناسالم است. کار با این خط سورتینگ می تواند در جهت بسته بندی و جداسازی بهترین نمونه های سیب کمک می کند و می تواند نیاز مشتریان به محصول مورد نظر را تامین کند.

قیمت دستگاه سورتینگ سیب درختی صادراتی

سورتینگ باعث می شود سیب درختی که مشتریان با وزن مورد نظرشان نیاز دارند را برایشان تامین کنیم. این کار می تواند هر وزنی که از سیبی که مشتری خواهان خرید آن است را با کم ترین هزینه و زمان آماده سازی نماییم و در نهایت با بسته بندی این سیب ها را تحویل دهیم.

قیمت دستگاه سورتینگ سیب درختی

قیمت دستگاه های سورتینگ سیب به نوع آن بستگی دارد که اگر قصد تهیه سورتینگ وزنی و یا الکترونیکی دارد می توانید بنابر ظرفیت کارتان در طول روز، از دو خط یعنی ۲ لاین و ۴ لاین استفاده نمایید که با همدیگر اختلاف دارند و قیمت سورتنیگ چهار لاین بیشتر است. سورتینگ های مکانیک و یا حجمی نیز هستند که در دو نوع عرض ۱ متر و ۱۱٫۵ متر وجود دارد و ظرفیت و قیمت عرض ۱٫۵ به نسبت به عرض ۱ متر بیشتر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *