قیمت دستگاه سورتینگ لیزری برنج مدل جدید

قیمت دستگاه سورتینگ لیزری برنج مدل جدید

قیمت دستگاه سورتینگ لیزری برنج مدل جدید نسبت به مدل قدیمی تر که شکل و کارکر مکانیکی داشتند و بصورت لیزری و دیجیتال نبودند گران تر است. استفاده از دستگاه سورتینگ برنج زمانی در کشور احساس شد که برنج های خارجی که وارد کشور میشدند با ظاهر کاملا تمیز و بدون ناخالصی بوده و دیگر نیاز به پاک کردن برنج توسط دست نبود. این مدل برنج در کمترین زمان بازار را قبظه نمود و خریداران برنج را به سمت خود کشاند. این مدل برنج شاید از نظر کیفیت هیچ برابری و یا همسانی با برنج ایرانی نداشت و فقط تنها دلیل فروش این مدل برنج ها به خاطر ظاهر خوش پسندانه ی آن می باشد.

در واقع کشت و برداشت برنج آنها نیز همانند ما انجام میشد اما فقط یه فرقی در تولید نهایی محصول وجود داشت که اینکه برنج را قبلا از بسته بندی، توسط دستگاهی تمام اتومات، سورت می کردند و یا به عبارتی تمام ناخالصی موجود در برنج که شامل سنگ دانه و یا کاه است را از برنج می گرفتند. این مدل از دستگاه های سورتر در ابعاد خانگی و صنعتی ساخته شد که حتی هر کشاورز بتواند با قرار دادن یک عدد از این دستگاه ها در خانه خود بتواند با آن کار نماید.

قیمت دستگاه سورتینگ لیزری برنج مدل جدید

روش سورتینگ این مدل از دستگاه که قبلا به صورت مکانیکی بوده و فقط با لرزش برنج در بین صفحات سرند کار سورت را انجام می دهند اما امروز دستگاه های سورتر تمام اتومات و دیجیتال ساخته شده است که می توانند با داشتن لیزر و چشم الکترونیکی با شناسایی رنگ های غیر برنج مثل سنگ های ریز و درشت، آن را خالص سازی می کنند.

خاصیت اصلی دستگاه های سورتینگ برنج اینگونه است که قابلیت خالص سازی انواع حبوبات و غلاتی مثل گندم و جو را دارند و عملا شما می توانید با خرید یک دستگاه سورتینگ می توانید چندین محصول غذایی را سورت نمایید و دیگر نیاز نیست برای سورت هر کدام از حبوبات و غلات ماشین آلات جداگانه ای خریداری نمایید.

قیمت دستگاه سورتینگ لیزری برنج مدل جدید

دستگاه های سورتینگ برنج مجهز به سیستم دقیق است که می تواند کار سورت را متناسب به سایز و ظاهر برنج با کمترین درصد خطا انجام دهد. کار اصلی دستگاه های سورتینگ جداسازی برنج ها بر طبق نوع رنگ آنها است. یعنی مرحله ی اول برنج هایی که با رنگ سفید از سایر رنگ ها جدا می کند و برنج خالص بدست آمده را در مرحله ی بعد بوسیله ی بخش دیگر نوع برنج را تفکیک می کند. و هر کدام از برنج ها اعم از شکسته، نیم دانه و دانه بلند تقسیم بندی می شود.

نمایندگی فروش انواع دستگاه سورتینگ برنج ایرانی

دستگاه سورتینگ برنج نیاز اساسی یک کارخانه بسته بندی برنج است که بتواند با سرعت و دقت بالایی کار و حجم تولید خود را بیشتر نمایید. البته استفاده از این دستگاه کیفیت نهایی برنج بسیار تاثیر دارد و باعث افزایش فروش می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *