قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات در ساری و قائمشهر

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات در ساری و قائمشهر

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات در ساری و قائمشهر به نوع دستگاه که الکترونیکی و یا مکانیزه بودن آن مربوط است. مرتب سازی و درجه بندی مرکبات دو کار اصلی ماشین آلات سورتینگ است. در سورتینگ ها از پیشرفته ترین فناوری مرتب سازی استفاده شده است که این فناوری باعث می شود میزان درصد خطا به کمترین حد خود برسد و علاوه بر آن سرعت سورت مرکبات نیز بیشتر شود.

دستگاه های سورتینگ همانند هر ماشین دیگری از چند ظرفیت مختلفی ساخته می شود که الزامات و ظرفیت مورد نظر شما تعیین می کند که آیا قابلیت طبقه بندی دستگاه براساس ظرفیت، تک کاناله و یا چهار کاناله باشد و یا اینکه کدام از آنها برای تولید روزانه ی شما مناسب تر است.

در دستگاه های سورتینگ جدید، از نرم افزاری کاملا هوشمند با کارکردی آسان بهره می گیرند که می تواند اندازه و وزن های مختلف میوه را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و تا از نظر اندازه، وزن و شکل آنها را سورت بندی نمایند. این مدل دستگاه ها به سورتینگ های الکترونیکی شناخته شده اند و دارای قیمت نسبتا بالایی هستند. این سورتر ها تراکم میوه ها را به عنوان معیاری برای سورت بکار می گیرند.

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات در ساری و قائمشهر

در این دستگاه ها فناوری های مختلفی بکار رفته بطوریکه در حین سورت اگر میوه ای بر اثر سرما یخ زده باشد و یا دچار خرابی و یا کپک بوده، این میوه ها را تشخیص و بعداز سایر میوه ها جدا می کنند و این طبقه بندی ها توسط فناوری سورتر رنگ انجام می شود و در نتیجه هزینه های نیروی انسانی و بسته بندی را کاهش می دهد. این نکته بسیار با اهمیت است که اگر در بین میوه یک میوه کپک زده قرار بگیرد باعث خرابی کل بار می شود. و خسارت جبران ناپذیری وارد می کند. کار سورتنگ ها همین است که بتواند هر نوع ناخالصی که به میوه های سالم مربوط نمی باشد را از آنها جدا کند و در قیمت دیگری قرار بدهند که این کار توسط نیوری انسانی، وقت گیر تر خواهد بود.

دستگاه سورتینگ مرکبات در ساری و قائمشهر

ساری و قائمشهر به واسطه اینکه قطب میوه و مرکبات ایران هستند و از این دو شهر به کشور های همسایه میوه صادر می شود همواره صنعت بندی و سورت میوه در این دو شهر رواج زیادی دارد و با توجه به نیاز صنعت میوه و تره بار کشور، همواره در این دو شهر، شرکت های بزرگی تولید دستگاه های سورتینگ قرار دارند که توانسته اند علاوه بر مرکبات، سایزینگ های سایر میوه های دیگر چون، کیوی، سیب، هلو و شلیل نیز تولید نمایند.

همواره سورتینگ های زیادی در کشور و کشورهای همسایه در حال تاسیس است که ماشین آلات و خط تولید سورتر خود را این دو شهر تامین می کنند. در ایران تنها شرکت سازنده سورتینگ های مکانیک و الکترونیکی دیجیتال این دو هستند.

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات در ساری و قائمشهر

دستگاه های سورتینگ های سورتینگ ایرانی از نظر کیفیت با نمونه های خارجی فرقی ندارند و این دستگاه ها، نمونه مهندسی معکوس دستگاه های ایتالیایی و آلمانی است که تمام قطعات بومی شده و در خود ایران تولید می شوند و تولید کنندگان از بابت تامین قطعات و هزینه ی قطعات به مشکل نخواهد خورد. در مدل جدید سورتینگ های ایرانی از فناوری استفاده شده است که قبل سورت به میوه های کپک پذیر چون مرکبات، محلولی می زند که از کپک و یا خرابی های ناشی از آن محافظت کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *