قیمت دستگاه سورتینگ مرکبات و پرتقال

قیمت دستگاه سورتینگ مرکبات و پرتقال

قیمت دستگاه سورتینگ مرکبات و پرتقال بنا بر سایز و طول دستگاه تعیین می شود و عوامل دیگری چون تمام اتومات بودن و یا نیمه اتومات بودن در آن دخیل هستند. همانطور که می دانید، به دسته بندی و درجه بندی نمودن میوه ها از لحاظ رنگ، شکل، اندازه و مرغوبیت سورتینگ می گویند. در هنگام سورتینگ میوه های سالم از میوه های خراب یا له شده جدا شده و مرکبات سالم برای بسته بندی و ارسال به بازارهای داخلی و خارجی آماده می شوند. اما هدف از سورت کردن انواع میوه جات، جداسازی میوه های یک اندازه و مرغوب است به طوری که وقتی در یک بسته یا جعبه قرار می گیرند، یک اندازه و یک رنگ و منظم باشند.

قیمت دستگاه سورتینگ مرکبات و پرتقال

از مزایای سورتینگ مرکبات از جمله پرتقال اینست که میوه های خوب لیبل دار و قابل تشخیص است و هنگام خرید، به راحتی می توان میوه با کیفیت را تشخیص داد.

عملیات سورتینگ نیاز به وسایل صنعتی پیشرفته و مدرن دارد و به سه روش انجام می گیرد:

  • دستگاه مکانیکی
  • دستگاه الکترونیکی
  • دستگاه الکترونیکی پیشرفته

دستگاه مکانیکی نیاز به توجه بیشتر و دقت بالاتری دارد به همین علت نسبت به دو دستگاه دیگر عملکرد بهتر و دقیق تری برای جداسازی مرکبات دارد. درمورد دستگاه الکترونیکی پیشرفته باید گفت که نیاز به سرمایه گذاری بیشتری داشته و این دستگاه مجهز به سورت رنگ و سایز بوده و بدون دخالت دست عملیات سورتینگ را انجام می دهد. قیمت دستگاه سورتینگ مرکبات و پرتقال، در سایت های معتبر تعیین شده و عموما این سایت ها تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان لحاظ می کنند.

اما تا بحال عملکرد دستگاه سورتینگ را دیده اید؟

بعد از چیده شدن میوه ها توسط باغداران پرتقال ها و مرکباتی که سالم و رسیده هستند، از پرتقال های فاسد جدا شده و به کارخانه ها برای سورت و بسته بندی نهایی فرستاده می شوند. اینجاست که عملیات سورت کردن توسط دستگاه های سورتینگ انجام می گیرد. به اینصورت که، پرتقال یا میوه مورد نظر ابتدا در وان هایی که برای شستشوی میوه قرار دارد شسته شده و بعد از شستشو از طریق خروجی هایی که در آن تعبیه شده خارج می شود. در این قسمت دو برس خشک کن و برس شستشو قرار گرفته، و پرتقال های ناسالم در قسمت شستشو با برس شناسایی و قبل از رسیدن به برس خشک کن از سایر میوه ها جدا می شود. بعد از آن پرتقال ها  وارد قسمتی می شوند که بر اساس  اندازه و وزن جدا می شوند. بعد از این مرحله، مرحله ضد عفونی کردن میوه قرار دارد. در این مرحله میوه ها ضدعفونی شده و در مجرای آلومینیومی قرار گرفته و به سمت جعبه های بسته بندی روانه می شود.

دستگاه سورتینگ مرکبات به گونه ای طراحی شده که هنگامی که میوه ها روی نقاله حرکت می کنند، علاوه بر اینکه به میوه ضربه ای وارد نمی شود، در مجاورت هوای یکنواخت قابل تنظیم قرار میگرند. هوای این دستگاه مانند هوای سردخانه می باشد و هیچ گونه خرابی و مشکلی تا زمان بسته بندی پیدا نمی کنند.

قیمت دستگاه سورتینگ مرکبات و پرتقال

دستگاه های سورتینگ پرتقال، مخصوص کارخانه های بزرگ تولید و بسته بندی میوه، می آید. برند های مشهوری در جهان دستگاه سورتینگ میوه را تولید می کنند، در ایران نیز این دستگاه ها با برند های مختلفی تولید و عرضه می شوند. قیمت دستگاه سورتینگ مرکبات و پرتقال، به دو طریق مشخص می شود:

  • به صورت مستقیم و پرس و جو از کارخانه های تولیدی
  • به صورت غیر مستقیم و دیدن در سایت های فروش معتبر

اما به طور کلی قبل از اقدام به خرید در هر دو روش باید ابتدا لیست قیمت برندهای مختلف و نوع کارآیی آنها را در سایت های معتبر دید و بعد از آن اقدام به خرید حضوری و غیر حضوری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *