قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال در مازندران

قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال در مازندران

قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال در مازندران ارزان تر از نمونه وارداتی است که با قیمت روز ارز دلار به کشور وارد می شود و از پشیبانی برخوردار نیست. دستگاه های سورتینگ پرتقال براساس ۵ مدل کار سورتینگ را انجام می دهند. این پنج مدل می توانند علاوه بر پرتقال، هر نوع میوه و سبزیجات را سورت نمایند و قابلیت گسترده ای در زمینه درجه بندی براساس اندازه، شکل، رنگ، وزن و نقض میوه جات دارند.

در دستگاه های سورتینگ سورتینگ با قابلیات سایزینگ اندازه، این فناوری است که در بیشتر دستگاه قدیم و جدید وجود دارد یعنی می تواند پرتقال را براساس اندازه و یا بهعباتری حجم پرتقال درجه بندی و سورت نماید. این مدل از دستگاه های سورتینگ می توانند پرتقال های ریز و بزرگ را از همدیگر جدا و تفکیک نمایند.

قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال در مازندران

نوع دیگر از دستگاه های سورتینگ هستند که کارشان جداسازی پرتقال ها و یا میوه جات براساس شکل آنها می باشد. این دستگاه های سورتینگ به همانند مدل قبل عمدل می کنند و پرتقال های هم شکل تر را بهتر دسته بندی می نمایند. نوع بعدی سورتینگ های پرتقال، سورتر های رنگ است که این فناوری آخرین تکنولوژی به کار رفته در دستگاه های سایزینگ وزنی و مکانیکی بوده، کار درجه بندی براساس رنگ را انجام می دهد، یعنی پرتقال هایی که هنوز رنگشان سبز است و نرسیده هستند را از پرتقال های نارنجی رنگ جدا می کند این کار توسط لیزرهای تشخیص رنگی که در دستگاه تهویه شده است انجام می شود و از درصد خطای پایینی برخودار می باشد.

مدل دیگری از دستگاه های سورتینگ وجود دارد که از محبوبیت بیشتری نسبت به مدل های دیگری برخودار است و از آمار ساخت و راه اندازی بالایی برخوردار است. این مدل سورتینگ ها می توانند پرتقال را براساس وزن سورت نمایند یعنی به مغز اصلی دستگاه که به یک کامپیوتر وصل شده است، به دستگاه برنامه داده می شود و آن گفته می شود چه سایزی از پرتقال را سورت درجه بندی نمایند. این سورتینگ ها از دقت بسیار بالا برخوردار هستند و مجهز به نوار خطا هستند.

قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال در مازندران

نوع آخر سورتینگ وجود دارد که کار این مدل سورتر ها، جداسازی ضایعات و یا هر نوع پرتقال کپک زده است که می تواند  هر نوع میوه با ظاهر غیر سالم را از سایر میوه های سالم تر جداسازی نماید و در یک قسمت دیگر آنها را جمع کنند. همه ی این مدل دستگاه های سورتینگی به شما توضیح داده ایم را در قالب یک پکیج با تکنولوژی جدید در دستگاه سورتینگ نصب نموده ایم تا بتوانند همه ی این قابلیت ها را در حین سورت در دستگاه پیدا سازی نمایند.

قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال

همان طور ذکر شد یک ماشین سورتینگ از چند مدل تکنولوژی و قابلیت سورت بهره می گیرد و در آن استفاده می شود. اگر می خواهید دستگاه سورتینگ تهیه نمایید می توانید بنابر نیازتان سفارش دهید کدام از این فناوری ها در دستگاه بکار برود و کدام در آن استفاده نمی شود. چون دانستن این موضوع در قیمت نهایی سورتینگ پرتقال بسیار دخیل است و می تواند تاثیر گذار باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *