قیمت دستگاه سورتینگ کیوی در قائمشهر

قیمت دستگاه سورتینگ کیوی در قائمشهر

قیمت دستگاه سورتینگ کیوی در قائمشهر بسیار ارزان تر از شهر های دیگر استان مازندران است که دلیل این ارزان استفاده از قطعات ایرانی در ساخت است. در بین همه ی میوه ها، چند میوه هستند که از حساسیت زیادی برخوردار هستند و جزو میوه های قوی از نظر بافت و شکل و شمایل نیستند. کیوی، شلیل و هلو جزو این میوه ها هستند که روی هم رفته باید هم در زمان برداشت و بسته بندی، با دقت فراوانی از جانب کارگران انجام شود که مانع از زخمی شدن میوه ها شود. کیوی از میوه های اصلی و پر صادرات ایران است و تقاضای زیادی از سایر کشور های همسایه برای این میوه فراهم است.

کیوی میوه ای است که بعداز برداشت از روی باغ مستقیما بسته بندی نمی شود بلکه بدلیل وجود تعداد زیادی سایز های مختلف، ابتدا توسط دستگاه سورتینگ، تفکیک و جداسازی می شود و بعد در مرحله ی آخر بسته بندی می گردد.

قیمت دستگاه سورتینگ کیوی در قائمشهر

در کشور ما دو مدل سورتینگ میوه داریم، برای میوه های قوی مثل پرتقال از سورتینگ های حجمی استفاده می شود و کار سورت تنها با سایز و حجم پرتقال انجام می شود. مدل دوم سورتینگ وزنی است. کار این سورتینگ، سورت میوه های نه چندان قوی مثل کیوی است.

دستگاه سورتینگ وزنی و یا الکتریکی کیوی

سورتینگ های وزنی، همان طور که از اسمشان پیداست، کار درجه بندی را براساس وزن کیوی انجام می دهند، یعنی به دستگاه برنامه داده می شود که در هر خروجی و یا سبد، چه وزنی از کیوی وجود داشته باشد.

به عنوان مثال سبد اول می تواند کیوی هایی با وزن بین ۶۰ تا ۷۰ گرم و یا سبد دوم دارای کیوی هایی با وزن ۷۰ تا ۸۰ گرم وجود داشته باشد. در ساخت دستگاه های سورتینگ علاوه بر کارآیی، سعی کرده ایم که این دستگاه را به یک ماشین کاربرپسند نیز تبدیل نماییم که این نکته برای خریداران خط سورتینگ بسیار با اهمیت است.

قیمت دستگاه سورتینگ کیوی در قائمشهر

در حقیقت در دستگاه سورتینگ وزنی، ما از رایانه هایی با رابط گرافیکی ساده و بصری با عملکرد های فراوان استفاده نموده ایم که حتی کارگران ساده نیز بتوانند با هر سطح از سواد و دانش با این دستگاه کار کنند.

دستگاه سورتینگ وزنی دارای مزیت های دیگری هستند، که می توان به در اختیار داشتن سورتینگ کیوی با دقت و کیفیت بالا اشاره داشت که این حاصل دانش عمیقی است که در ساخت این دستگاه بکار رفته تا میزان تلورانس و یا درصد خطای نسبی در حین سورتینگ به کمترین حد خود برسد و کیوی ها در هر مرحله بصورت واقعی و دقیق تر درجه بندی شوند.

قیمت دستگاه سورتینگ کیوی قائمشهر

در مجموعه ی تولیدی شرکت، ما درک کاملی از محصول، بازار و خواسته های خاصی شما مشتریان داریم و قادر به تبدیل نیاز های شما به یک راه حل نوآورانه برای مرتب سازی و بسته بندی میوه جاتی چون کیوی هستیم. قدم اول تولید دستگاه های سورتینگ براساس دانش و تسلط ما بر این حوزه است و قدم دوم ما، استفاده از تجربه برای تولید دستگاه سورتینگ است. امروزه متناسب با نیاز مشتریان ما سعی نموده ایم ماشین آلاتی با ظرفیت های مختلفی تولید نماییم تا بتواند نیاز هر مشتری و خریداری را پاسخ دهد.

قیمت دستگاه سورتینگ کیوی در قائمشهر

از این جهت است که سورتینگ های کیوی را در دو مدل دو لاین و چهار لاین تولید نموده ایم. که دستگاه سورتینگ دو لاین قادر به جداسازی ۲٫۵ تن در ساعت کیوی است و دستگاه سورتینگ چهار لاین قادر به ۴٫۵ تن کیوی در ساعت می باشد که قیمت هر کدام با یک دیگر متفاوت است و چون در یک خط تولید تنها از یک دستگاه استفاده نمی شود و تعداد دستگاه ها زیاد بوده از این جهت از ذکر و درج مستقیم قیمت در سایت خودداری نموده ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *