قیمت دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ثابت

قیمت دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ثابت

قیمت دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ثابت با دستگاه سورتینگ حمل شونده چه تفاوتی دارد؟ خرید کدام یک از دو مدل دستگاه سورتینگ به صرفه تر است؟ دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی از اصلی ترین ماشین آلات خط تولید رب گوجه فرنگی به حساب می آید. در واقع برای فرآیند تولید رب گوجه فرنگی ابتدا باید گوجه ها توسط دستگاه سورتینگ جداسازی و گرید بندی شوند و در این بین گوجه های پلاسیده از کل بار گوجه جدا شود. و کار این جدا سازی توسط دستگاه سورتینگ انجام می شود.

دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی از ضروری ترین دستگاه های انبار های سورتینگ میوه و تره بار و یا حتی سردخانه داران میوه و سبزیجات به حساب می آید. دستگاه های سورتینگ بنابر سفارش و شرایط خریدار در دو مدل تولید می شوند که مدل اول دستگاه های سورتینگ گوجه ثابت و دستگاه سورتینگ حمل شونده نام دارد که در زیر به شرح هر کدام از مشخصات و مزیت های آنها می پردازیم:

قیمت دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ثابت

دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ثابت

این مدل دستگاه در محیط های بسته مثل کارگاه و یا کارخانه استفاده می شود و حداقل نیاز به ۱۰۰ مترمربع فضای کاری است و بیشترین مورد استفاده از آن، قرار گیری در خط تولید های رب سازی است. این مدل از دستگاه های سورتینگ دارای میز بازرسی نوارنقاله ای بزرگی هستند که گوجه ها را بصورت آهسته وارد دستگاه سورتینگ می کنند. البته قبل از سورت شدن، در ابتدایی مرحله نیروی انسانی، گوجه های پلاسیده را جدا می کنند و سپس در دستگاه سورتینگ گوجه های نرسیده و یا خیلی ریز و سفت جدا می گردد. همه ی این کارها توسط دستگاه سورتینگ انجام می شود.

دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ثابت از ظرفیت و جنس های مختلفی ساخته شده است که بنابر سفارش خریدار قابل تغییر است و هر کدام در قیمت نهایی دستگاه سورتینگ دخیل است.

در نوع دستگاه سورتینگ ثابت همواره دارای سیستم اتوماتیک بوده است و هیچ دخالت دستی در بین عملیات سورت وجود ندارد.

قیمت دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ثابت

دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی حمل شونده

دستگاه های سورتینگ حمل شونده و یا دارای کابین به دستگاهی گفته می شود که در پشت یک ماشین کابین و یا اتاق دار قرار داده می شود  این دستگاه توسط ماشین قابل حمل است. در واقع این دستگاه سورتینگ مناسب استفاده در زمین و یا باغ است و یا می توان از آن در انبار های میوه و تره بار استفاده نمود.

این مدل از دستگاه ها از نظر اندازه و حجم و همچنین ظرفیت تقریبا نصف مدل سورتینگ ثابت است. از نظر میزان دقت و همچنین حجم سورتینگ نیز نیمی از کار سورتینگ نوع ثابت را انجام میدهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *