قیمت دستگاه و خط کامل سورتینگ خرما

قیمت دستگاه و خط کامل سورتینگ خرما

صادرات خرما مستلزم داشتن ماشین آلات تولید همچون دستگاه سورتینگ خرما است که بتواند هزینه های تمام شده بسته بندی را کاهش دهد. خرما یک محصول استراتژیک در مناطق جنوبی کشور و مخصوصا در استان کرمان است.

خرما در بعضی از مناطق جنوبی تنها محصولی است که توسط کشاورزان کشت می شود و جزو محصول کلیدی محسوب می شود. خرما یا رطب در شکل های مختلفی تولید و کشت می شود این محصول فقط در مناطق گرم و خشک قابلیت رشد دارد.

خرما جزو اقلام مصرفی کشورما و مخصوصا کشورهای مسلمان همسایه است و از خرما در ایام عزاداری و یا ماه رمضان استفاده می شود. خرما در طول سال نیز توسط ورزشکاران نیز به عنوان مکمل کننده و انرژی زا استفاده می شود.

قیمت دستگاه و خط کامل سورتینگ خرما

ایران به واسطه داشتن سطح کشت بالا نخل های خرما همواره جزو برترین تولید کنندگان و صادرکنندگان خرما در جهان معروف است و محصولات خود را در بسته بندی های مختلف متناسب با نیاز کشور های هدف و مشتریان عرضه می کند.

همواره بسته بندی خرما در گذشته بوسیله دست های انسانی انجام میشد که زمان سورت و بسته بندی خرما و همچنین هزینه های ناشی از تولید را افزایش میداد و جایگاه خرما ایران را در بازار صادراتی کمتر محسوب میشد.

دستگاه سورتینگ خرما

اما با ورود تکنولوژی و ماشین آلات تمام اتومات در این صنعت همواره صفر تا صد فرآوری و بسته بندی خرما بصورت تمام مکانیزه انجام می شود و در صدر این ماشین آلات دستگاه سورتینگ خرما است که تاثیر بسزایی در صنعت بسته بندی گذاشته است و باعث شده خرما را با ارزش افزوده ی بیشتری به فروش رساند.

دستگاه سورتینگ خرما

دستگاه سورتینگ خرما در ظرفیت های حداقل بالای ۱ تن در ساعت ساخته می شود این دستگاه ها براساس حجم، خرما را سورت و درجه بندی می کنند. این کار سورت حجمی توسط دستگاه سورتینگ مکانیکی انجام می شود که می تواند چهار حجم مختلف را سورت و تقسیم نماید. در واقع حجم های مورد نظر براساس نظر مشتریان و با قابلیت تنظیم دستی انجام می شود.

قیمت دستگاه و خط کامل سورتینگ خرما

سورت خرما بوسیله سورتینگ مانع از آسیب دیدن خرما و یا بافت خرما می شود و کاملا این فرآیند سورتینگ توسط ماشین آلات انجام می شود بدون آنکه درصد خطایی در فرآیند سورتینگ صورت بگیرد.

  • مزایای استفاده از دستگاه سورتینگ خرما
  • جدا سازی و تفکیک انواع خرما با اندازه و حجم یکسان
  • خارج کردن خرما های فاسد و خراب از خرما های سالم
  • عملیات بسته بندی و سورت بدون دخالت انسانی و کاملا بهداشتی انجام می شود
  • در هزینه های جانبی در فرآیند سورتینگ صرفه جویی می شود
  • بازگشت سرمایه حاصل از سرمایه گذاری در این کار در کوتاه ترین زمان انجام می شود
  • پاکسازی و تمیز کردن انواع خرما

خط سورتینگ خرما

در فرآیند سورتینگ خرما استفاده از خط سورتینگ می تواند در وقت بسیار صرفه جویی شود و در این خط از دستگاه های شستشو، نوار بازبینی، خط واکس، خط خشک کن، فرچه تمیز کننده خرما و در انتها دستگاه سورتینگ خرما وجود دارد که همه ی این ماشین آلات در کنار هم می توانند انواع خرما را ابتدا تمیز، سپس براق و در مرحله ی بعد آنها را درجه بندی نمایند و همه ای اینها و در تک تک مراحل هیچ نیروی انسانی وجود ندارد و فقط خرما بصورت بسته بندی شده را در سردخانه یا انبار حمل می کند.

قیمت دستگاه و خط کامل سورتینگ خرما

البته این خط سورتینگ متناسب با ظرفیت ورودی خط تغییر می کند و خط می تواند ابعاد و اندازه آن تغییر یابد. خط سورتینگ خرما همواره از انرژی مصرف آب، برق و گاز نیرو می گیرد و این سه انرژی برای داشتن یک خط سورتینگ خرما لازم است.

البته اگر خط شستشو از این خط حذف بشود نیازی به انرژی آب نخواهیم داشت. دستگاه های سورتینگ خرما از هیچ اصطحلاکی برخوردار نیست و هزینه نگهداری ماشین آلات بسیار کم و ناچیز است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *