قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات به عواملی چون فضای کاری شما، طول خط سورتینگ و همچنین سیستمی که قرار است روی دستگاه نصب شود مربوط است. پرتغال، لیمو و نارنگی جزو مرکبات محسوب می شوند و همانطورکه می دانید اینها میوه های درختی هستند و هر کدام در درخت می تواند دارای سایز و شکل های گوناگونی برداشت شود. برای دسته بندی همه ی این مرکبات توسط دست و نیروی زنده امکان پذیر نیست و حتی هم اگر این امکان فراهم شود درصد و میزان خطا در آن بسیار بالاست و حداقل خطلای انسانی در آن ۱۰ درصد است و باعث ضرر و زیان در کل بار می شود.

اما با ساخت ماشین آلات سورتینگ مرکبات، این امکان و شرایط برای کشاورزان و تاجران فراهم شد که بتوانند با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بتوانند کار سورت را انجام دهند.

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات

دستگاه سورتینگ مرکبات

دستگاه سورتینگ مرکبات در انواع مختلف لیزری و مدور وجود دارد. اما پرکاربردترین نوع این دستگاه از نظر کارایی به صورت سورتنیگ مدور است . دستگاه سورتینگ مرکبات انواع مرکبات را بر اساس حجم، اندازه و رنگ، دسته بندی و در انتها پس از درج لیبل روی آن بسته بندی می شود. همچنین مقدار زیادی مرکبات به صورت فله به خارج از کشور صادر می شوند که در قیمت های پایین تری نسبت به دیگر مرکبات سورت شده و در بازار رقیب به فروش می رسد.

اما اگر مرکبات سورت شده استاندارد با بسته بندی های مناسب را به بازار جهانی عرضه کنیم می توانیم نرخ فروش مرکبات را چندین برابر افزایش دهیم. چه بسا که محصولات مرکبات ایرن از نظر کیفی جزو میوه های پرطرفدار است اما بسته بندی و سورت نشدن آن ها را از قیمت واقعی خود پایین می آورد. قیمت فروش دستاه سورتینگ را با توجه به کارایی دستگاه میتوان عرضه کرد.

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات

کاربرد و اجزای دستگاه سورتینگ مرکبات

جداسازی وکاهش آلودگی های مرکبات یکی دیگر از مزایای استفاده از دستگاه سورتینگ می باشد. از دستگاه سورتینگ مرکبات در کارخانه های تولید کننده میوه خشک، چیپس میوه، بسته بندی محصولات مرکبات و میوه جات، تولید و بسته بندی محصولاتی چون خرما، بسته بندی کردن زیتون، بسته بندی مرکبات، کارایی در سردخانه های مواد غذایی، مورد استفاده باغداران و مزارع مرکبات کاربرد دارد. این دستگاه از اجزای مختلفی ساخته شده است:
استخر تخلیه و پاکسازی اولیه: در این مرحله مرکبات به صورت کامل داخل استخر بوسیله پمپ سیرکولاسیون شسته و ضدعفونی می شود.

  • نقاله سبدی
  • میز مخصوص سورتینگ
  • دستگاه پاکسازی و ضدعفونی کننده شماره ۲
  • دستگاه پولیش و واکس محصولات برای براق شدن محصول
  • تونل خشک کن برای خشک کردن مرکبات با باد گرم
  • سورت جرمیسورت حجمی
  • نوار نقاله زنجیری
  • نوار نقاله حمل کارتن های خالی
  • عملکرد دستگاه سورتینگ مرکبات

دستگاه سورتینگ مرکبات عملکرد پیچیده ای ندارد و انواع تمام اتوماتیک آن تقریبا بی نیاز از دخالت دست می باشد. به طور کلی عملکرد دستگاه سورتینگ مرکبات به صورت زیر می باشد:

ابتدا مرکبات در وان شست و شو ریخته شده و مدتی در آب باقی می ماند اما برای جلوگیری از فساد میوه در آب به سرعت خارج می شوند.

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات

شست و شوی مرکبات در دستاه سورتینگ

در این قسمت دو مورد انجام می گیرد ابتدا با برس شست و شو آلودگی ها از مرکبات جدا شده و بعد بازبینی صورت گرفته و اگر میوه خراب یا نامناسب است از دستگاه خارج می شود. بعد توسط برس خشک کن این مرحله پایان می یابد.

بازرسی کیفی یا کنترل کیفیت

در این قسمت چرخ دنده ها در دو طرف وجود دارند که بدون توقف به صورت دورانی به چرخش درآمده و در تمام جهات مرکبات را چرخانده تا در معرض کنترل و بازرسی قرار بگیرد و در صورت وجود میوه ی فاسد یا نامطلوب از چرخه خارج گردد.

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات

قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات به عواملی چون بازدهی دستگاه در ساعت و ظرفیت دستگاه بستگی دارد. اما مطلبی که روشن است تولید این دستگاه توسط شرکتی معتبر می باشد که می تواند تعیین کننده شاخص تولید ماشین آلات در حوزه فعالیتی سورتینگ باشد. بنابراین قیمت فروش دستگاه سورتینگ مرکبات را می توان در لیست قیمت فروش وبسایت های شرکت های معتبر مشاهده کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *