لیست قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال تامسون

لیست قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال تامسون

قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال تامسون با نژاد های دیگر پرتقال فرق نمی کند بلکه تنظیمات کلی سورتر برای عملکرد بهتر باهم تفاوت دارند. همان طور که می دانید دستگاه سورتینگ پرتقال، برای جداسازی مرکبات خصوصا پرتقال کاربرد دارد. مرکبات خصوصا در فصول سرد سال فروش بسیار خوبی دارد.

به همین دلیل، برداشت این حجم از محصول بدون سورت و از تولید به مصرف کار منطقی به نظر نمی رسد. محصولاتی که یکدست هستند و ظاهر بهتری دارند، مشتریانشان نیز بیشتر است. به همین دلیل لزوم داشتن دستگاهی که بتواند این حجم از پرتقال را سورت کند، بیش از پیش حس می شود.

لیست قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال تامسون

کار دستگاه سورتینگ  پرتقال، جدا سازی پرتقال های ریز و درشت و پولیش آن هاست.

عملکرد این دستگاه ها بر اساس وزن پرتقال است. در دستگاههای قدیمی تر ، پرتقال روی نوار یا شیارهای ویبره دار به حرکت در می آید و میوه با توجه به فاصله بین شیار ها از بزرگ به کوچک سورت می شود. اما دستگاه های جدید، با استفاده از دوربین های اپتیک تعبیه شده در دستگاه، میوه را سورت می کنند. این نوع سورت بر اساس اندازه ی میوه صورت میگیرد.

به این صورت که دوربین اپتیک، پرتقال های درشت را از پرتقال های ریز شناسایی کرده و از روی نوار نقاله به سمت محفظه پایینی هدایت میکند.

لیست قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال تامسون

نکاتی در مورد قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال

ممکن است از خود بپرسید، قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال بر چه اساسی قیمت گذاری می شود و برای تهیه یک دستگاه سورتینگ خوب باید چه کرد؟

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که دستگاه سورتینگ پرتقال از چه اجزایی تشکیل شده است.

قسمت شست و شوی پرتقال که در این بخش پرتقال ها به بخش شست و شو هدایت می شوند و آشغال یا برگ های آن کاملا جدا و پاکسازی می شود.

قسمت خشک کن: در این بخش دستگاه پرتقال هایی که شسته می شود را با استفاده از فن های خشک کن خشک می کنند و سپس به بخش پولیش وارد می شود.

در قسمت واکس و پولیش ماده ای براق و مخصوص به پرتقال ها زده شده و پرتقال ها براق می شوند.

پس شست و شو و پولیش پرتقال، آن ها را بر اساس اندازه و وزنشان سورت می کنند و پس از سورت به بخش کنترل نهایی فرتساده می شود.

لیست قیمت دستگاه سورتینگ پرتقال تامسون

بدیهی است با توجه به نوع و تنوع دستگاه های سورتینگ، قیمت آن ها نیز متفاوت باشد. برند دستگاه ، اندازه و ابعاد دستگاه ( بر اساس متر سنجیده می شود)، سرعت نوار نقاله و موتور دستگاه بستگی دارد. اما نمی توان قیمت دقیقی را برای آن در نظر گرفت. تمام این شرایط روی قیمت هر دستگاه تاثیر مستقیمی دارد. بهتر است در مورد نحوه خرید دستگاه های سورتینگ به سایت های معتبر و نمایندگی های پس از فروش مراجعه کرد.

به طور کلی دستگاه های سورتینگ پرتقال تنها مختص به پرتقال نمی شود. این دستگاه ها تنظیماتی دارند که قادر است تمام مرکبات و بعضی از میوه های تابستانی را به راحتی سورت و جداسازی نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *