مرکز خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتومات

مرکز خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتومات

تفکیک و جداسازی و درجه بندی سیب زمینی ها بر پایه ی اندازه های استاندارد جهانی توسط دستگاه سورتینگ سیب زمینی صورت می گیرد. شست و شو، آماده سازی و بسته بندی این محصول به طور کلی توسط دستگاه سورتینگ سیب زمینی انجام می گیرد. در دستگاه سورتینگ اتومات بیشترین فرآیند سورت و بسته بندی توسط دستگاه انجام می گیرد و یکی از ویژگی های دستگاه سورتینگ اتومات رعایت اصول بهداشتی به دلیل عدم استفاده دست انسانی در تمام فرآیندهای سورتینگ می باشد. دستگاه سورتینگ اتومات سیب زمینی کاربری آسانی دارد و نیاز به اپراتور چندان حرفه ای و متخصص ندارد و هر فردی می تواند برای اپراتوری این دستگاه مشغول به کار شود و از طرفی با کاهش نیروی انسانی صرفه اقتصادی نیز دارد.

مرکز خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتومات

کارایی دستگاه سورتینگ سیب زمینی

شست و شوی سیب زمینی اهمیت زیادی دارد چرا که سیب زمینی دارای گل و لای زیادی است و باید به صورت کامل شسته و تمیز شود. یکی از انواع سورتینگ قابل استفاده برای سیب زمینی سورتینگ دوار است. طرز کار این دستگاه به این صورت است که استوانه با میله های دایره ای و مشبک ها و حفره هایی می باشد که هر بار پس از هر چرخش سیب زمینی هایی که اندازه های کوچک تر دارند از آن حفره ها عبور کرده و خارج می شوند.

و بقیه سیب زمینی ها برای بسته بندی و ادامه سورتینگ به مرحله بعد یعنی بسته بندی منتقل می شوند. استفاده از دستگاه سورتینگ اتومات یکی از مزایای استفاده از تکنولوژی به روز می باشد و می توان با استفاده از نوع اتومات زمان صرفه جویی کرد.

ویژگی و مشخصات دستگاه سورتینگ سیب زمینی

از ویژگی های دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتومات موارد زیر می باشد:
از بین بردن آلودگی ها و ضدعفونی سیب زمینی ها به طور کامل
مرتب سازی سیب زمینی ها بر اساس حجم و جرم
مرتب سازی سیب زمینی ها بر اساس رنگ در بعضی از دستگاه های سورتینگ اتومات
بسته بندی سیب زمینی ها در پالت، گونی یا جعبه های شکیل تر برای صادرات و یا فروش داخلی
یکی از مزایای سورتینگ سیب زمینی اتومات ایجاد بازار رقابتی داغ در بازار جهانی را باعث و در نتیجه فروش محصول و ورود ارز به کشور را خواهد شد. شرکت های تولید کننده ی دستگاه های سورتینگ به ایجاد مرکز خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتومات برای مشتریان خود برآمدند.

مرکز خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتومات

مرکز خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتومات

استفاده از سیب زمینی در ایران جزو اقلام پر مصرف است و به همین دلیل مراکز و کارخانه های زیادی برای ساماندهی از مصرف درست و افزایش کیفیت آن فعالیت می کنند. تأمین ماشین آلات سورتینگ سیب زمینی یکی از این زمینه های فعالیت می باشد که می توان با معرفی مرکز خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتومات برای تولید بیشتر سیب زمینی کمک شایانی به افراد انجام داد. بنابراین می توان به وبسایت های شرکت های مختلف برای اطلاع از مرکز خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی اتومات مراجعه کرد.

تکنولوژی سورتینگ باعث افزایش توقع مشتریان از فروشندگان مواد غذایی شده و با این حرکت فرهنگ خرید محصولات سورت شده در جامعه افزایش پیدا می کند. بنابراین می توان با خلاقیت بیشتری نسبت به تولید محصولات پرداخت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *