مرکز فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک

مرکز فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک

مرکز فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انواع ماشین آلات تولیدی این مرکز را با قیمت استثنایی و با کیفیت درجه یک ارائه می دهد. از قدیم در ایران فروش اجناس و مواد غذایی به صورت فله رواج داشته است و تا کنون ادامه دارد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بهره برداری صحیح از مواد خام و اولیه، محصولات قبل از فروش درجه بندی شده به بسته بندی می رسند. دستگاه هایی برای طبقه بندی و کیفیت بندی محصولات وجود دارند که به آن ها سورتینگ می گویند.

دستگاه های سورتینگ درایران برای انواع محصولات غذایی و یا غیر غذایی به کار رفته و به فروش محصولات در کیفیت بالا کمک می کند. مرکز فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک در شهرهای مختلف و زیرنظر شرکت های تولید کننده دستگاه های سورتینگ فعالیت دارند و با قیمت های مناسب تری اقدام به فروش محصولات خود می کنند.

دستگاه سورتینگ اتوماتیک به دستگاهی می گویند که تمام فرآیند درجه بندی و دسته بندی محصول توسط دستگاه و بدون دخیل نیروی انسانی صورت بگیرد. دستگاه سورتینگ اتوماتیک به بسته بندی انواع میوه جات، خشکبار، محصولات غیر غذایی کاربرد دارد و می توان آن را یکی از دستگاه های مورد نیاز و مهم در خط تولید کارخانه های مواد غذایی و کسب و کارهای کوچک تر دانست.

مرکز فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک

دستگاه سورتنیگ اتوماتیک یک سیستم هیدرولیک برای انجام مراحل سورتینگ به صورت هوشمند و توسط دستگاه دارد. این سیستم هیدرولیک دستگاه را ازدخالت دست بی نیاز می کند. دستگاه سورتینگ اتوماتیک دارای یک حوضچه با وان شست و شو برای ضدعفونی و شست و شوی اصولی میوه جات و یا دیگر محصولات مناسب است و می توان روی رعایت اصول بهداشتی توسط این دستگاه اطمینان حاصل کرد. برای خرید این دستگاه می توان به مرکز فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک مراجعه کرد و با اطمینان از کارایی مناسب محصول دفترچه ضمانتانمه و خدمات پس از فروش را برای استفاده در دراز مدت حاصل کرد.

عملکرد دستگاه سورتینگ تمام اتوماتیک

ابتدا محصولات در حوضچه شست و شو ریخته و ضدعفونی و تمیز می شوند. پس از شست و شو محصول توسط دستگاه از وان شست و شو خارج و در دستگاه سورتینگ وارد می شود. ریل های به کار رفته در خط سورتینگ چندین درجه دارد. هر محصولی طبق اندازه و وضعیت حجمی وارد ریل مخصوص خود شده و در انتها محصول در جعبه مخصوص خود بسته بندی و برای لیبل زنی آماده می شود.

دستگاه های سورتینگ به طور کلی همین عملکرد را دارد اما در محصولات مختلف ممکن است مراحله ای به آن افزوده شود. مثلا در سورتینگ خرما مرحله ای به اسم روغن زنی وجود دارد که به خرماها روغن می زنند تا ظاهری براق و جذاب تر داشته باشند و برای جذب مشتری مناسب است. دستگاه سورتینگ شامل مراحل زیر می باشد:

  • دریافت محصول
  • شستشوی محصول و ضدعفونی محصولات غذایی
  • واکسن و پولیش کردن محصولات
  • درجه بندی محصولات

مرکز فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک

می توان برای افزایش سرعت از دستگاه سورتینگ اتوماتیک استفاده کرد و برای خرید آن به مرکز فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک مراجعه کرد و با مشورت از متخصصین مجرب بهترین انتخاب را برای خرید دستگاه انجام داد. یکی از مزایای محصولات سورت شده افزایش فروش و سودآوری برای کسب و کارهای مختلف است و برای صادرات نیز مناسب است.

می توان با جداسازی میوه هایی با کیفیت پایین در خط سورتینگ از آن ها برای موارد دیگر استفاده کرد و میوه های مناسب تر و قابل ارائه به بازار را برای فروش بسته بندی کرد.

مرکز فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک

مرکز فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک

برای اطلاع از چگونگی دسترسی به مرکز فروش دستگاه سورتینگ انواع میوه جات، سبزی دیگر محصولات غیر غذایی می توان به وبسایت های شرکت ها و تولید کننده محصولات مراجعه و از نحوه فروش آنها اطلاع پیدا کرد. دستگاه های سورتینگ علاوه بر بالا بودن فرآیند بسته بندی به کیفیت محصولات تولیدی نیز می افزاید. چرا که با جداسازی محصولات بی کیفیت می توان آن ها را در ردیف محصولات ممتاز قرارداد و با قیمت بیشتری آن را به فروش رساند. استفاده از محصولات با کیفیت حق هر مشتری خواهد بود و استفاده از دستگاه سورتینگ در خط تولید کارخانه ها احترام به حقوق مشتریان خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *