نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج در شمال

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج در شمال

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج در شمال در دو استان برنج خیز ایران یعنی مازندران و گیلان قرار دارد که می توانید با قیمت مناسب خریداری نمایید. برنج جزو مواد غذایی پرطرفدار در ایران است و افراد زیادی روزانه به طبخ برنج برای مصرف روزمره خود می پردازند. در حال حاضر ده ها هزار نوع برنج وجود دارد اما تمام برنج ها به طور کلی در دو گونه جای می گیرند.

دستگاه سورتینگ برنج

دستگاه سورتینگ برنج به فرآیند مرتب سازی دانه های برنج از طریق کامپیوتر با کنترل نوری با کیفیت بالا می گویند که قبل از بسته بندی آن صورت می گیرد. دستگاه سورتینگ برنج دانه های رنگی را از دانه های سفید برنج جدا می کند و باعث افزایش کیفیت برنج می شود. از دیگر مزایای استفاده از دستگاه سورتینگ برنج ایمنی بخشی به محصولات غذایی چون برنج می باشد. چون با جداسازی مواد رنگی و غیر مشابه به برنج مواد پلاستیکی، سنگ، شیشه از برنج تفکیک شده و مواد در بالاترین مرتبه بهداشتی خود قرار می گیرد و از نظر کیفی ارتقا می یابد.

برای خرید این دستگاه می توان به نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج در شهرهای مختلف مراجعه کرد. همچنین برای دریافت نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج می توان با شرکت های معتبر همکاری کرد. دستگاه سورتینگ برنج برای افراد شالی کار در شمال کشور مناسب خواهد بود تا بتوانند برنج های مرغوب را راهی بازار کنند.

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج در شمال

عمکلرد دستگاه سورتینگ برنج

مشتریان خانه دار برای راحتی کار هنگام خرید برنج ها سعی در خرید برنج هایی با کیفیت از نظر پاکسازی ناخالصی ها را دارند. به طور قطع آشپزی با چنین برنج هایی راحت تر خواهد بود بخصوص اگر رستوران ها در مقدار بالا از برنج استفاده کنند. به همین دلیل استفاده از دستگاه سورتینگ برای افزایش کیفیت برنج ها و سرعت در عمل بسته بندی استفاده می شود.
عملکرد دستگاه سورتینگ به صورت زیر می باشد:

برنج ها از نظر میزان شکستگی خالص شده و برنج های شکسته شده جدا می شود و داخل مخزن می ریزند و بعد توسط بالابری برنج ها داخل محفظه ی شیشه ی که به صورت خطی که دارای کانال ها هستند می ریزند و اشعه از روی برنج ها که در حال حرکت هستند عبور داده می شود و توسط دستگاه برنج نامرغوب و غیر معمول تشخیص داده می شود و بعد توسط پمپ باد از ریل خراج می شود . برنج های پاکسازی شده توسط بالابر به مخزن بسته بندی هدایت و ریخته می شود. بعد به میزان نیاز مشتری در کیسه های ۴ کیلو تا ۳۰ و یا بیشتر بسته بندی و قابل فروش می شود. دستگاه سورتینگ برنج در انواع مختلفی از مقرون به صرفه تا انواع گران قیمت وجود دارد.

نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج

شرکت های تولید کننده ماشین آلات صنعتی، نمایندگی هایی در شهرهای مختلف دارند که می توان برای خرید محصولات آن ها به آنجا مراجعه کرد. همچنین می توان برای خرید دستگاه سورتینگ برنج به نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج مراجعه کرد و اقدام به خرید کرد و همچنین بعضی از شرکت ها اقدام به واگذاری نمایندگی هایی را برای فروش محصولات خود به افراد می کنند. مثلا نمایندگی فروش دستگاه سورتینگ برنج را به فردی بدهد تا افراد آن شهر به راحتی بتوانند برای دریافت خدمات و خرید محصولات مختلف به آن ها مراجعه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس سینا اسدالله :

راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09195664547
آدرس شرکت: (لطفا قبل از ملاقات حضوری با شرکت هماهنگ کنید)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *